Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzom azokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom azokat, akik nekem nem jönnek be egyáltalán? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni. Tehát 1 éve vagyok egyedül, nehezen sikerült lezárnom a múltat, mivel még mindig szeretem az exem, ő viszont engem nem, ezért lett vége.


21 vagyok és persze lány :)


Tehát igyekeztem ismerkedni élőben is és facebookon is. De semmi haszna... Azt látom, hogy a barátnőim jobbnál jobb pasikkal jönnek össze, megkérik a kezüket stb. Ezek a fiúk/ férfiak nekem kivülről is és belülről is tetszenek. (nyugi nem hajtok rá a barátnőim pasijaira! :D csak látom és "elfogadnám egyiket vagy a másikat páromul :) )

Facebookon általában ilyenek írnak: - nulla helyesírás, elsőre próbálok kedves lenni, de látszik rajta hogy nincs sok esze...

-szexmániások vagy olyanok akik akarnak egy éjszakát, ezek felejtősek

-olyanok akik második kérdésként azt teszik fel hogy járnál velem/ szerelmes vagyok beléd... nekem ez gyors

-vannak olyanok akik azzal inditanak hogy "mizu" és ezt naponta 10x megkérdezik, semmi kommunikáció

- rámírnak és elvárják hogy én dobjak fel témát, és ha nem tudok akkor megsértődnek

- 5 perc chat után, ami nem több mint a mizu és a micsi megkérdezi, hogy mikor randizunk, de jobb lenne egyikünk lakásán

- unalmasak, akik mindenre azt mondják hogy "ja, aha, értem, lehet, talán, okés"


Lehet bennem van a hiba, én próbálok nyitni mindenki felé, de szörnyen elkeserít a helyzet hogy a rendes, egyetemre járó vagy dolgozó, átlagos kinézetű és persze INTELLIGENS fiúk számításba se vesznek, persze intelligenciához nem kell egyetem, ezért nem is ez a fő dolog, ami kell nekem, elég ha van középiskolája.

Aki viszont jól néz ki, okos, úgymond jó pasi az esetleg barátként tekint rám vagy havercsajként akivel bármikor ellehet dumálni.


Személyesen pedig általában bulikon jönnek oda, olyan kérdésekkel hogy smárolunk vagy valami több? Szörnyen kiakaszt az összes ilyen pasi...><


Nem tartom magam szépnek, de csúnyák sem, nincs bennem semmi extra szerintem. Okosnak sem, de buta libának se érzem magam. Valakinek szép vagyok, valakinek csúnya. Ez így a természetes, normális dolog. De miért csak az "idiótákat" vonzom szerintetek?


Lehet eltúlzom, de szörnyen zavar, hogy nálam butább és csúnyább lányoknak rendes kapcsolata van.


2016. szept. 8. 19:34
1 2
 1/14 Olasz93 ***** válasza:
0%
23 eves srac vagyok, es kivancsiva tettel. Ha nem nagy gond, kuldj 1 fb profilt privatban.Szivesen elbeszelgetnek veled.
2016. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést, hogy ismerkedjek :) csak valahogy jobb volt leírni a dolgokat, könnyebb lett valahogy...
2016. szept. 8. 19:40
 3/14 Olasz93 ***** válasza:
0%
Rendben. De en ettol meg kivancsi lettem rad.:)
2016. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
haha :D na jó :) amúgy írtam :3
2016. szept. 8. 19:42
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Többféle szemszögből is meg lehet közelíteni ezt a kérdést, had ne kelljen most leírnom az egészet, mert abból kisregényt is lehetne írni.


Én saját magamból indulok ki: a Facebook-os ismerkedés nem az én műfajom, az én FB ismerőseim közé egyébként is nehéz felkerülni, megválogatom, hogy milyen lányokat veszek fel oda.


Én élőben ismerkedek, és ott csak azt a nőt szólítom, meg, aki szimpatikus. [bár ha gyakorolni megyek, akkor végül is megszólítok én majdnem minden nőt.] Tapasztalataim szerint több olyan nő van a világon, akik szépek, intelligensek, de hiányzik belőlük a közvetlenség, és a jóindulat. Feltételezem, hogy ezt ők sem veszik észre, mert olyan megszokott már nekik az, amit csinálnak, hogy teljesen normálisnak tartják a viselkedésüket. Tehát lehet, hogy te is ilyen nő vagy, aki nem veszi észre, hogy nem úgy viselkedik ahogy kellene, ezért a tekintélyes férfiak elkerülik.


Azt javaslom, - és ezt most nem rosszból mondom - érdemes lenne önvizsgálatot tartanod. Kérdezd meg magadtól, hogy van-e benned elég alázat, nem lehet-e hogy túlzottan kissé egoista vagy. Ez ugyanis kisugárzik.


- Light -

2016. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egészen másról van szó, én ugy érzem, hogy nehéz olyan partnert találni akivel összeillünk. Nekem is sok barátom lehetne, de sajnos egyszerűen nem jönnek be, valahogy nem vonzódom hozzájuk, elfogadni meg igy nem akarom. Inkább várok, hogy előbb utóbb majd találkozok olyannal akit vonzónak érzek és ez kölcsönös is lesz.
2016. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
64%

Az internet átka, Drága. A legtöbb, fennlevő pasi a te általad felvázolt ürge. Igen, elismerem. Az, hogy nem dobsz fel egy témát, az inkább téged tesz unalmassá. Amit te elvársz, az bizony a mi oldalunkról is elvárás. Nem bohócnak vagyunk társkeresőn, hogy a figyelmedért versenyezve szerezzük meg a kegyeidet (saját álláspont).


Normális fickóval egyáltalán nem találkoztál ott? A nagy számok törvénye alapján egy-egy normálisnak is rád kellett írnia.


A jó pasis részt inkább hagyjuk, ezzel leminősíted a férfiemberek javarészét. Én egyetemista vagyok, mellette dolgozom, egyes itteni nők szerint nem vagyok csúnya (tartós tejet is venne velem némelyik...), mégis parlagon heverek a társkeresőzés szénaboglyájában.


Buliban még az életben nem ismerkedtem. 1:a saját gondolataimat sem hallom, 2: a véralkoholom akkor eléri a kritikus szintet.


Az utcán nem fognak hozzád odamenni, ezt a részt skippeljük is.

Javaslom, hogy menj emberek közé.

2016. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát... Velem azt hiszem megütnéd a főnyereményt, de sajnos annyira elfoglalt vagyok, hogy nincs időm párkapcsolatra jelenleg és ismerkedni sem igazán. Most éppen japánban vagyok üzleti ügyben. Jövő péntek előtt haza sem megyek valószínűleg. Oxfordban végeztem egyetemi tanulmányaimat. Biokémikus vagyok és feltaláló. Üdv. 31/F
2016. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem volt egy olyan sem, aki normális meg okosféle, de nem jött be külsőre? Arról hogyan vélekednél?
2016. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó: volt olyan aki nem tetszett, de jó fej volt, megmondtam hogy ne haragudjon, de nem érzek többet, barátok vagyok mai napig :)
2016. szept. 8. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!