Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az ilyen megjelenésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen megjelenésű pasik jönnek be a csajoknak?

Figyelt kérdés

Ez a felül nagy haj, oldalt semmi, és a szakáll pedig nagy. Én pasi vagyok úgyhogy lehet ezért mondom azt, de szerintem nagyon béna.

[link]

[link]


Hétvégén is beszéltem egy csajjal, kicsit külön voltunk aztán egy ilyen kaliberű csávóval láttam.

Akire én férfiként azt mondom hogy jó pasi az ÉNB Krsitóf [link]

De manapság annyi olyan pasi van mint az első stílus, alapból ezeket a tetoválásokat csúnyának tartom.

De csak szerintem sokkal férfiasabb a második?

Az öltözködésbe is belemegyek kicsit, a csávó akit említettem szerintem túl volt öltözve, esküvőre készült vagy nem tudom, egy ing nyakkendő arra meg egy mellény, hosszú nadrág... nyáron

én egy napszemüveg, feszülős póló, vagy egy laza ing, szigorúan nyakkendő nélkül felső néhány gomb kigombolva és egy normális rövid nadrág, mellé sport cipő. Pénzben megengedhetném magamnak nyugodtan én is amelyeket az ellenpéldánál felsoroltam, de én jól érzem magam így, és nem akarok változtatni ezen, de mégis ez rossz megjelenésnek mondható?

Úgy látom a lányoknak az ilyen bohócok jönnek be...



2016. aug. 23. 18:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Kinek jönnek be? Mert nekem spec nem.
2016. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Ezek közül akkor már inkább az első kettő, arcra nem az eseteim mondjuk, de a szakáll bejön, mondjuk ha a hajuk is hosszú lenne, úgy lenne a legjobb. Ez a Kristóf inkább úgy néz ki, mint valami majom.
2016. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
6%
Manapság új szabály van érvényben kérdező: machonak kell lenni, akkor machonak kellene lenni. És nem betanutan, mert az gáz, hanem alapból. De ez így milyn szar világ már? Kik a nyerők? A macho, a hipszter, a hippi, a tuningautós dídzsé meg a vízilabdázó.
2016. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be..! Nem tartom férfiasnak ... :D

Persze egy - kettőn " elmegy ,, !

2016. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan, mit kell ezen ennyit drámázni? :D És még a nők bonyolítanak túl mindent.

Mindenkinek más tetszik, nekem a legelső képen lévő srác is tetszik, meg ez a Kristóf is. Viszont azt nem tudom, olyanról hallottál-e már, hogy a vonzalmat nem tudjuk irányítani. (Ha tudnánk, akkor pl. melegeknek sem kellene szégyenkezniük az érzéseik miatt hanem simán csak egy nap úgy döntenének, hogy az ellenkező nemhez vonzódnak és kész.) Gondolom te sem vonzódsz minden nőhöz. Ha igen, akkor az már csak rólad írja le, hogy mindegy, csak lyuk legyen...

2016. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Az elsőnél kicsit rövidebb szakáll jön be, de amúgy mindegyik helyes. Engem nem zavar a tetoválás, és az sem ha egy férfi ad magára, és tud öltözködni. Halkan megjegyezném lehetne sokkal több magára igényes férfi, főleg annak arányában hogy aránytalan amit a nőkkel szemben várnak ugyan ezek a pasik.


És annak különösen örülök, hogy bejött a szakáll a divatba. Végre egy férfias attribútum, nem a pipaszár lábra felhúzott feszülős farmer, amit egy csomószor látni. Legszívesebben tarkón csapnám az olyan pasit, aki ilyet vesz fel, hogy takarodjon haza átöltözni férfi ruhába.

2016. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell az általánosítás, mert ez egyáltalán nem igaz minden nőre. Inkább csak VAn olyan, akinek az ilyen kaliberű pasik tetszenek és van, akiknek meg nem.


Engem speciel a hideg ráz mind3 belinkelt csávótól.

Én utálom a szakállt, nagyon taszít, szerintem szörnyű, így alapból nem kezdek olyannal, akinek ekkora bozont van a fején. :D

Ez a Kristóf gyerek szerintem meg olyan, mint egy nyálas ki b*uzi.A férfiasabb férfiak tetszenek.

2016. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nincs nagy különbség az első kettő és a harmadik között. Én mindhármat ugyanabba a típusba sorolom.

Az öltözködés pedig kit érdekel? Nőként belátom, hogy elsősorban az számít, hogy nekem tetszik-e aki visszanéz rám a tükörből, és nem mások ízléséhez kell igazítanom magam, akkor egyik-másik férfinak ez miért nem sikerül?


23/N

2016. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
Én ezekbek rohadtul az ellentétje vagyok és megis sok lánynak bejövök, na most akkor mi van? Megdőlt az elméleted. :D 23/f
2016. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

#7


És az milyen? Csak nem a borosta-zöld szem - rövid fekete haj - vizilabdázó alkat? :D

2016. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!