Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha egy 60 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy 60 éves vén fax FB-on a barátnőmnek tesz zavaró megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

Barátnőm 25 éves, én 28. Barátnőm kiírt egy olyan postot, hogy "Csináld azt ami boldoggá tesz, legyél azzal akivel jól érzed magad, nevess amíg lélegzel, szeress amíg élsz!"


Ez a fax meg odaírta alá, hogy Szeresselek?


2016. szept. 9. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
írja vissza a postba, hogy "Szeress. Csak engem hagyj ki belőle :D"
2016. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Mire számított? Kiírt valamit nyílvánosan, és a közönség reagált rá. Mi a probléma?

Amúgy meg simán kitörli a hozzászólást, és kész...

2016. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Azt gondolom, hogy ezt a barátnődnek kellene lerendeznie, nem neked.

Mondjuk én tiltanám a helyében, de hát az én vagyok... Nekem ciki lenne, ha vén marhák írogatnának a posztjaim alá.

2016. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen problémával ti vagytok felnőttek?

Ez tiszta dedó!

Nyíltan valaki odaír valamit, aztán jönnek olyan reakciók, amikre nem számoltok? Nőjetek már fel, pocskondiázó üzenetet más is kap, én is kaptam - már úgy vagyok vele, hogy vagy visszatrollkodok, vagy sz@rok rá, vagy letiltom, oszt jó napot.

Már tényleg azt hittem, hogy privátban is küld neki üzenetet, stb... . Bár azt is meg lehet oldani, de mindegy...

2016. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Îrd neki vissza h a Кurva Аnyád!!!!44négy
2016. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Te semmit. Nem a te profilod alá írta.

Amúgy meg lehet simán viccnek lenni. Elvégre felszólította a T. publikumot, hogy szeresse :)

2016. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De most nem értelek. A barátnőd írta, hogy legyen azzal, akivel jól érzi magát meg csinálja azt, ami boldoggá teszi. És akkor most mégse? Ha őt ez teszi boldoggá? Ha a barátnőddel érzi jól magát?


És igen. Az utolsó rész félreérthető. Jelentheti azt is, hogy a kiírót szeressék, amíg élnek.

2016. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A barátnőd valószínű elég kihívó így nem meglepő ha ilyen szövegeket írnak.Másrészt meg ha felvesz ilyen embert és nem zavarja akkor csak játsza magát az fb-n.Képzeld el mennyi privátot kaphatott már.Gondolom azt nem láttad még.:D
2016. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Beállítások >> Nyilvánosról Ismerősökre a bejegyzések láthatóságára.

Probléma megoldva.

2016. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tessék használni az adatvédelmi beállításokat. Ha meg nem, akkor nem kell csodálkozni az ilyen reakciókon.
2016. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!