Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, az mennyire zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az mennyire zavaró tényező egy srácban, ha nincsenek barátai? Nem problémás a srác, csak nincs igénye senkire sem, nem akarja tartani a kapcsolatot.

Figyelt kérdés

Amúgy egy értékes ember, normális, humoros, dolgozik, sportol, művelt, de elvan a maga világával és nem akar benne osztozni, másokat bevonni.

Természetesen nehezebben nyílik meg egy lánynak adott esetben, de a párkapcsolat ugyebár nem is barátság.



2016. ápr. 23. 18:31
1 2 3
 1/24 pörölycápa ***** válasza:
100%
Én introvertált vagyok, és a francnak nem hiányzik, hogy a párom túlságosan társasági ember legyen, és nekem is jópofizni kéne a haverjaival. Volt már olyan párom, akinek olyan igazi barátja nem volt, és nagyon jó lelki társak lettünk.
2016. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%

Bocsesz, hogy srácként is "hozzáugatok"


Én is ilyen vagyok, amúgy pedig a kapcsolatban is van barátság, csak mélyebben.


Kulcsszavak: INTJ. Hát üdvözet INFJ-világból, mi se vagyunk "jobbak" :D Én nagyon korlátozom kikkel tartok kapcsolatot... Nem tudom miért.


De ezzel sose legyen baj.

2016. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Most egy ilyen emberrel ismerkedem. Mindketten introvertáltak vagyunk, nekem sincsenek barátaim. Nem zavaró, csak nem könnyű megismerni. Néha magamban keresem a hibát, az a baj. Nálunk csak annyiban zavaró, hogy nehezen beszél magáról, testileg meg közel enged, nagyon is, de egy nő attól tud feloldódni, ha meg tudja osztani kölcsönösen az érzéseit. A párod a barátod is, főleg ha nincs más. Szóval ennyiben zavaró, szégyelli magát előttem, nekem meg nem könnyű feloldanom. Nem baj, csak nehéz ügy. 26N
2016. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Voltak olyan párjaim is, akiknek abszolút nem voltak barátai, a mostaninak van pár, egyik helyzet sem zavart / zavar. A barátom haverjait bírom, talán 1-2 van akikkel annyira nem találtam meg a közös hangot, de nekem senkivel nem kötelező találkoznom.

Nekem nincs egy se, mert én sem érzek rá igényt.

2016. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
En ISTJ vagyok:)
2016. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem zavaró, de ugyanilyen lány való melléd. Két ilyen ember nagyon lassan, hosszú ismeretség után képes kapcsolatra. Ahol a nő is nehezen adja magát. Nehezen nyílnak meg/bíznak meg egymásban is. Ismerek ilyen párt, kb 2 évig ismerkedtek, mire azt mondta a srác, hogy jó hát talán elhívom randira, de mi van ha nemet mond. Hát mondom nehogy így lerohand 2 év után, át kell gondolni:-) Végül össze jöttek, de kemény menet volt.
2016. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Oké, de kérdés csak arra vonatkozott, hogy taszító-e a lány számára, hogy nincsenek barátaim. Pl. a tudat, hogy ha esetleg szakítanánk, akkor belőle sem lesz az?


Néha bűntudatom van emiatt, mert többen is láthatóan a közeli barátaim akarnak lenni, tényleg kezdeményeznek, elhívnak fakultatív találkozókra, de én ezekre őszintén nemet mondok mindig, ők pedig néznek rám, hogy miért, mi rosszat tettek?

Minden életszakaszban volt ilyen ember(általános, gimi, egyetem, főiskolák, munkahely), de én magam soha nem keresek senkit és idővel ők is elmaradoznak, mert kapcsolnak.


Ettől nem tűnök lelketlennek vagy szociopatának a lány/lányok szemében?

2016. ápr. 23. 19:08
 8/24 pörölycápa ***** válasza:
74%

Hát, kevesen maradnak barátok szakítás után.


Én pl azzal a barát nélküli sráccal szakítás után 6 évvel is jóban vagyok... nem azt mondom hogy barátok, vagyis foggalmam sincs hogy minek hívjam a helyzetet, de az, hogy kapcsolat alatt lelki társak voltunk, és nagyon megnyíltunk egymás előtt, továbbra is megmaradt, és ritkán beszélünk, de ha van valami bizalmas téma, akkor azt egymással továbba is előszeretettel osszuk meg.

2016. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem baj, ha valakinek nincsenek barátai szerintem. Nekem sincs sok. Sőt inkább csak ismerősök, mint barátok. Persze addig nem gond, ameddig normális ember és el tudja magát foglalni szabad idejében és nem panaszkodik, hogy nincsenek barátai. :-)

Ha olykor beszélgetni lenne kedved, nyugodtan írhatsz. Engem megtalálsz. :-). Meg ha mások kezdeményezik, hogy csatlakozz, akkor egyszer-kétszer próbáld meg! Hátha találnál pár olyan szimpatikus embert, akikkel jól érezheted magad. :-)

21/L

2016. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

Hasonlítana hozzám (nekem csak 1-2 van, de mostanában egyre kevesebbet találkozom velük...).

2016. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!