Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz Aspergereské...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz Aspergeresként párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar hogy ha egy olyan férfi, aki tetszik is megérint stb., de valamiért még sem jönnek össze a dolgok. Pedig több randin is jól elbeszélgetünk, jól érezzük magunkat egymással, aztán még is dobnak.
2016. szept. 9. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom, milyen korosztály vagy, de az Asperger pont

az, amihez türelem és megértés kell. Legtöbb ember nem

akar "ebbe belemászni", a "normális" kapcsolatban is van

elég gond.


De még mindig több esélye van, mint egy agorafóbiásnak :D

2016. szept. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
korod?
2016. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. De rossz hogy az emberek így elzárkóznak előlem.
2016. szept. 9. 07:58
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Egyszerűen azért, mert az kevés, hogy nem zavar, ha megérint.

Annyira nehéz elmagyarázni, mint egy vaknak a színeket. Kicsit olyan, mintha egy vak ember akarna festő lenni mindenáron. :(


Röviden és tömören: nem értitek meg egymást, nem illetek össze. Olyan dolgok hiányoznak, amik más embernél természetesek és egyértelműek.

2016. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig sok esetben egy Aspergeres kapcsolat jobban működik, mint bármelyik másik. Sőt, az Asperger általában magasabb

intelligenciával párosul.

Mindenesetre én drukkolok neked :)

2016. szept. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aspergeresek is képesek komoly párkapcsolat kialakítására is.
2016. szept. 9. 08:03
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Én Aspergeres vagyok és a barátnőm is az. :D
2016. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
56%
Nem tudom, de nekem Asperger nélkül sem könnyű. Bár ez érdekelne, ilyenkor mire lehet számítani egy nőtől? Nem vagyok teljesen tisztában a dologgal, felvázolnád?
2016. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Mert nem értjük azokat a szociális rituálékat, amikről az egész kapcsolatkialakítás szól. Én is valószínűsíthető aspi vagyok, és nekem még nehezebb dolgom van, mert sokkal nehezebb racionális nőt találni, mint egy aspi lánynak egy olyan racionális férfit, aki megérti.


De azért lehet fejlődni, nekem rengteg sitcom, egyéb tévésorozat meg Beugró segített. És azért is veszem észre a napi 3 kérdésedet, mert könnyen felismerem az írásmódod és a témáját. És már mondtam csomószor: SZAKEMBERI segítséget próbálj már meg! Annyira rögeszmés vagy, hogy azon mi egyszerűbb halandók nem tudunk segíteni. Már ha egyáltalán valóban akarsz segítséget, párt, boldogságot, mert ha továbbra is csak írogatok ki ugyanazt, az csak azt jelenti, hogy nem akarsz. Jól elvagy te egyedül.

2016. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!