Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, de teljesen esélytelennek tűnik a helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bonyolult a szitu, ugyanis a lány nagyon vallásos katolikus, még szűz és házasság előtt nem is vesztené el. Én egész másképp gondolkodom erről, de ennek ellenére képes lennék áldozatot hozni érte. Viszont az a baj, hogy ő nem hiszi el, hogy tényleg ő kell nekem, azt mondja, hogy nem akar kényszeríteni arra, hogy miatta lemondjak bármiről is, én meg hiába mondom, hogy bármiről lemondok érte, nem hiszi el. Hozzá kell tennem ,hogy elég sok lánynak bejövök, elég züllött figura vagyok, gazdagok a szüleim, el vagyok kényeztetve így érthető, hogy kételkedik, de én miatta képes lennék megváltozni, mert szeretem. Akárhány lánnyal is voltam, mindig ürességet érzetem egész életemben, most végre megtaláltam azt a lányt, aki kitölti ezt az űrt, ráadásul be is jövök neki, kedvel is, de mégsem jön össze.
2016. szept. 9. 12:54
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
34%

Mintha csak az exem sztoriját hallgatnám...Elmondok valamit, a nagyon vallásos lányok alapvetően nem normálisak. Nem a szex miatt fogtok szétmenni, hanem amiatt, hogy ő hisz egy képzeletbeli figurában, te pedig nem.


Rá kéne hagynod.

2016. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Istenben én is hiszek, szóval ebből nem lesznek gondok. De nem gyakorlom a vallást, mert fölösleges időpocsékolásnak tartom, illetve azt látom, hogy fölösleges korlátokat állít az emberek elé.
2016. szept. 9. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Most komolyan van olyan férfi aki esküvőig kibírná sex nélkül?még én sem bírnám ki évekig,hogy ne érezzem azt akit szeretek L
2016. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
Hidd el, ez a fő gond.
2016. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én kibírnám ezért a lányért.

Akár évekig is.

2016. szept. 9. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Neked adja a szende szüzet, meg hogy katolikus, aztán majd lefekszik elsőre valami kigyúrt, domináns kannal.
2016. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen nem bízik benned, mert annyira más vagy és más közegből jössz.

Úgy gondolja, hogy nem tudnád betartani az ígéreted, mivel nem ehhez szoktál. És nem csak esküvő előtt, de esküvő után sem.

2016. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Igen, szerintem is erről van szó. Vajon hogy tudnám bebizonyítani, hogy bízhat bennem? Már lassan 4 hónapja udvarolok neki kitartóan, de még mindig nem hiszi el, pedig ennyi ideig még egy lánynak sem csaptam a szelet, úgy hogy közben nem volt semmi.
2016. szept. 9. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Csak a kitartásoddal tudsz bizonyítani. 4 hónap még semmi, ennyi idő alatt nem lehet kiismerni senkit.

Azzal bizonyítasz magadnak és neki is, ha kitartasz mellette. Már ha akarsz és még fél, vagy egy év múlva is ezt mondod.

2016. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne akarj miatta megváltozni, mert ekkora terhet ilyen hamar nem tudna elviselni a lány. Szépen lassan alakítsd ki a normális életet, munkával, tanulmányokkal, barátokkal, drogok és pia nélkül, kevés és másfajta szórakozással, lépésenként. Ha ezekkel megvagy, el fogod nyerni a lány bizalmát. De véletlen se állítsd be úgy, hogy érte csinálod. Magad miatt tedd, hogy lássa, hogy képes vagy változni. Ez kb 2 hónap, közben említsd meg az éppen aktuális pozitív változásokat, miközben hajtasz rá. Ne keríts ezeknek túl nagy feneket.


Menni fog.

2016. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!