Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esetben állna elő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben állna elő egy olyan helyzet, hogy férfihiány lenne, és a nők örülnének annak, hogy végre bepróbálkozik náluk valaki és nem hajtanának el senkit?

Figyelt kérdés
Azaz rászorulnának a kevésbé helyes pasikra?

2016. aug. 24. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha kitörne az apokalipszis, akkor is az erős férfiakhoz vonzódnék, mert meg tudnának védeni... Ellenben egy naplopó ember, nem.
2016. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Amikor a hozzád hasonlók feltesznek egy ilyen kérdést, akkor miért mindig csak a felső kategóriás nőket veszik alapul / tekintik nőnek?
2016. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
#1 naplopó ember lenne az első aki apokalipszis esetén meghalna...
2016. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha kitörne a férfihiány, továbbra is társat keresnék.

Amíg az nincs meg, van vibrátorom.

2016. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy írták, nagyobb háborúk után fordul elő. A szovjeteknél a 2. világháború után brutális férfihiány volt, de a muszlimoknál se volt ritka (többek közt ezért volt egy pasasnak 4-5 felesége).
2016. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk, ha nem próbálkozna be naponta 10-15 pasi, csak mert p.nám és melleim vannak, az sokat lendítene a dolgon. Addig viszont k.rvára megtehetjük, hogy válogatunk, és bocsásd meg kérlek, de meg is tesszük.

Ti teszitek ezt saját magatokkal, mert remegtek a punciért, és ezt ki is mutatjátok... szerinted a legtöbb nő miért az ún. "bunkó" pasikhoz vonzódik, akik "le se szarnak" minket? Mert végre valami új, szokatlan, izgalmas dolog, ha egy férfi nem döglik bele a vágyba, h a lábam közé jusson...

Persze-persze tisztelet a kivételnek (tényleg)...

2016. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Én nem esek kétségbe az egyedülléttől, és hozzám illőnél alább nem adom, ne haragudj, de a párom sem lenne boldog, ha én csak azért lennék vele, mert nem volt más, ez megalázó, és én is megalázónak érezném, ha valaki csak ezért lenne velem, mert megalkudott...
2016. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Háború után... :)
2016. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

21:29, értem, aztán amikor a bunkó férfiistenetek odahaza két maflással indít puszi helyett, csak mert nincs hidegsör a hűtőben, mentek a feminára meg a cotcotra hisztizni, hogy a pasik milyen szemétállatok és fúj monnonyle...

De hát ha nektek ez kell, legyetek boldogok velük :D

2016. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Na tessék, végre egyszer alátámasztom a sok szenvedő, nő nélküli pasi világnézetét némi racionális, logikus érvvel, de nektek ez se jó. Pedig azt hittem, odalesztek, ha egy nő szájából is halljátok, amit amúgy ti is non-stop hangoztattok (bocs, azt kihagytam, hogy csak jó pasik kellenek, aki rondának született, annak már a születés pillanatától eldőlt a sorsa xD)... de persze nem, nektek ez sem elég, nő, akkor kössünk bele! Na csá, én léptem kefélni, mert bármikor megtehetem, ha kedvem tartja!
2016. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!