Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki orvos tanulóval, rezidenss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki orvos tanulóval, rezidenssel randizott már, mik a tapasztalatok? Igaz hogy eléggé egoisták?

Figyelt kérdés
Férfire és nőre egyaránt szól a kérdésem.

2016. szept. 10. 10:37
 1/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
82%
Én nem tapasztaltam ilyesmit. Egészséges volt a lány önbizalma ez tény, de ez jó. Okos, céltudatos, gyönyörű volt. Igazi nagy vad....
2016. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
A csajt már ismertem egészen 12 évek kora óta, csak most dugtam meg, most van az uccsó rezidens éve. Világ életében eléggé egoista volt, most is az, de nem tudom mire fel, keres 130 ezer forintot csórikám, én meg mérnök informatikusként nettó 510-et pályakezdőként.
2016. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 a pénz nem minden... Az orvos emberi életeket ment. Itt te vagy nagyon elszállva magadtól.
2016. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nem keresel te pk-ként 510-et :P
2016. szept. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!