Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szürreális elvárás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szürreális elvárás, hogy elvárnám hogy a lány is keressen engem időnként?

Figyelt kérdés

Egyszerűen amikor interneten beszélek lányokkal mindig én keresem őket. Van hogy akár 5-10x is nekem kell kezdeményeznem a beszélgetést, viszont ők sosem keresnek engem, vagy csak nagyon ritkán.

Viszont ez nekem nem jó, mert olyan érzést kelt bennem, hogy csak én akarok ismerkedni, ő pedig nem foglalkozik velem.

Szóval most bennem a hiba és lányoktól óriási elvárás volna, hogy ők is keressenek néha engem?


2016. szept. 10. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekled őket, ennyire egyszerű. Rá kellett volna már jönnöd rég.
2016. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Majd ha össze futsz azzal a csajjal aki beléd szeret, levakarni sem tudod. Akkor azt fogod sokallni, hogy félóránként akar veled beszélni.
2016. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
34%
Nem, nem lenne az, de ehhez tényleg el kell érni náluk egy szintet. A nők 95%-ban nem hajlandóak ráírni a férfira...csak ha az egy adonisz, stb...
2016. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy visszahúzódó lányokkal volt eddig dolgod, akik nagyon nem mernek beszélgetést kezdeményezni és elvárják a férfitól. Attól még lehet, hogy érdekled, csak bátortalan.
2016. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Normális elvárás, én eleve nem is kezdek olyan lánnyal, aki csak akkor beszél velem, ha én keresem. Ha azért csinálja, mert ennyire nem érdeklem, akkor felesleges egymás idejét pazarolni, elvégre én olyan partnert keresek, aki szeret, és aki képes önmaga lenni mellettem. Ha pedig taktikázik, az meg már eleve rég rossz, hiszen az gyakorlatilag érzelmi hazugság, nem más.
2016. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dreamer88 ***** válasza:
54%

A mai vilagban nem lenne nagy elvaras.


Csak eppenseggel meg elnek azok a hulye szokasok hogy a pasi teperjen a noert, aki majd a figyelmevel jutalmazza erte.


Csak azt nem fogjak fel a nok, hogy ez a fajta megjatszott erdektelenseg (mert konnyen lehet, hogy mar egy oraja csak arra var hogy vegre irj neki) nem nagyon motivalja arra a ferfiakat, hogy tovabb probalkozzanak...

2016. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Az lenne a normális ha ez oda vissza működne, de az ilyeneknek nem voltál elég érdekes.
2016. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Ha logikusan gondolkodó létformákkal is erkednél, akkor nem lenne az.

De te lányokkal ismerkedsz, szóval ja, az esetek nagy részében ez elég szürreális elvárás. Még akkor is, ha amúgy bejösz neki, és folyamatosan azt lesi izgulva, hogy mikor érkezik levél tőled.


És ja, piszok irritáló ez a fajta hozzáállás.

Fogd fel úgy, mintha játék lenne, és a csaj csak egy achievement, amit meg lehet szerezni a játékban - úgy sokkal kevésbé irritáló a dolog.

Komolyan venni meg akkor is ráérsz a lányt, ha már kiderült, hogy érdemes.

2016. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez lenne a normális, hogy ő is keres téged, elvégre egy kapcsolathoz két ember kell jobb esetben.

Ha nem keres, leszar, akkor fordíts hátat neki és hagyd a 3,14csába. Nehogymá' még te tegyél szívességet neki azzal hogy tepersz utána, ő meg csak élvezi! Közöld vele, hogyha nem tart igényt a társaságodra, akkor felejtsen el téged.

2016. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
A mai lányoktól? Igen, az.
2016. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!