Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van, hogy ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, hogy ezért nem regisztrál társkeresőre?

Figyelt kérdés
Szóval azért nem regisztrálok, mert félek, hogy valami ismerős meglát és az ciki nekem :D Szerintetek hülyeség emiatt nem regisztrálni?
2016. szept. 11. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan ettől félnek.
2016. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?


Nekem hugom mondta, hogy látott egyik barátnője fent az egyik oldalon :)


Persze az, hogy regisztrálsz, nem jelent semmit. Van olyan

társkereső, ahol ismerkedni is lehet, nem csak párkapcso-

latot vagy épp egyéjszakás kalandot keresni.


Ebben szerintem nincs semmi szégyellnivaló. Inkább attól

félj, hogy a sok kamugép betalál.

2016. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy ismerősöd meglát ott, az azt jelenti, hogy ő is regisztrált. Akkor meg nem szólhat rád semmit, nem? Ha neki nem ciki, neked sem kell, hogy az legyen.
2016. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi benne a ciki?


Az, hogy kiderül, hogy nincs párod?

Vagy hogy az derül ki, hogy szeretnél egyet, és ezért teszel is, azért, hogy legyen?


Számomra egyik se tűnik cikinek.

2016. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy, regisztrálj! Én is fent vagyok.
2016. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én láttam már ismerőst az oldalon. Senkinek nem mondtam, nem gondolok semmi negatívat róla emiatt, sőt, nagyon tetszett, amit írt magáról. Elég zárkózott embernek ismertem és meglepő volt, hogy neten meh olyan nyíltan tudott írni, nagyon tetszett.

Szerintem ebben nincs semmi, mindenki nézegette már ezeket az oldalakat, mindenki ismerkedik valahol- van, aki buliban, van, aki társkeresőn.

21/L

2016. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is féltem ettől. Aztán mégis regisztráltam. Lám lám ismerős emberek is voltak fent. Külösebben nem zavart és csak annyit vontam le a dologból hogy ő is társat keres.
2016. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!