Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még férfi, aki nem azért regisztrál társkeresőre, hogy kamuprofilokat hozzon létre, és ott bizonygasson mindenfélét?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 00:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Jelen. Mit kapok cserébe? Várjál, kitalálom: semmit.
2016. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pontosan. Miért kéne cserébe kapnod valamit?
2016. ápr. 20. 00:33
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Több oka is van:


1) Én voltam az első válaszoló és nyugaton az első vevőt minden boltnyitáskor ajándékkal jutalmazzák;

2) Nagyon okosat és hasznosat sikerült válaszolnom;

3) Hajnali fél egykor vettem a fáradságot, hogy leüssek ötvenkét billentyűt és még az egér gombját is megnyomjam kétszer.


Ez nem elég ok? Várjál kitalálom: nem.

2016. ápr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én arra törekszem,hogy szerelmet találjak még ha nem is pont egy társkeresőn.:)
2016. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Társkeresőn örülsz ha valaki visszaír, egyszer csináltam egy lány profilt és érdekes volt, lehet ujra kipróbálom.
2016. ápr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha létezik is, hamar elege lesz az ottani "örök társkereső" nőkből, akik csak az önbizalmuk kényeztetése végett járnak oda.
2016. ápr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, en mar kaptam olyat, hogy kamu profilom van. Azert mert igényes képeket valogattam össze, es voltam profi fotosnal, ahol direkt tarskeresore csináltattam meg nem kellene feltételezni, hogy kamu.
2016. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ja, az egoboostereket én sem szeretem... de mindenütt ott vannak. komolyan, néhány nő több éve van regisztrálva, több ezrerszer nézték meg őket. nehezemre esik elhinni, hogy 1x nem talált valaki értelmes embert ezalatt. de ezt nem a nőknek akarom 1:1-ben felhántorgatni.

egyenlőre fiatalok vagyunk technológia terén. de most gondoljatok bele, kb 15-20 éve van jobban kiépült internet, és ennek ellenére már mindenféle vacakban mikroprocesszor van wlan kapcsolattal, 0/24-ben kapcsolódva. én ezt egyfajta tanuló kornak tudom be. remélem hamar kinőjük.

2016. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
inkább a nők szoktak ott szórakozgatni úgy vélem
2016. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pl én is :)
2016. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!