Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ferfiak. Utasitottatok vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak. Utasitottatok vissza már olyan lány, akivel alapbol el tudnátok kepzelni kapcsolatot, de a mostani élethelyzetetek miatt mégis nemet mondtatok?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy randiztatok egy lannyal es tetszett kívül-belül, de megis azt mondtátok, hogy most nem menne a kapcsolat?


Mert én így jártam. 1 honap talalkozas, mindig ereztem rajta, hogy tetszem, mondta is, hogy jól érzi magát mindig...de megis nemet mondott, nem akar most kapcsolatot, magával szeretne foglalkozni azt mondta. En ezt nem hittem el, kertem mondjon igazat...hogy csak velem nem akar. Azt mondta vele van a baj, nem velem es tudja hogy önzőség ez tőle, de átgondolta és nem akar maga mellé most senkit.


Ilyen van?


2016. szept. 11. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem fiúként utasított vissza így lány. Megvolt minden közöttünk, mégis nemet mondott.
2016. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék hinni neki. Es hogy talán, majd egyszer mégis megkeres, mikor rendbe jott magával. Azt mondta nem hazudik nekem, nem lenne értelme. Régota nem volt egyedul, azt hitte tud ismerkedni, de most rajott, hogy megsem akar semmi komolyba belemenni, magát akarja megismerni, hogy ki is ő, mikor egyedül van. (4 honapja szakított, egy tobb eves kapcsolat volt) Ahogyan és amiket mondott tenyleg hihetőnek tünt...De nem tudok hinni neki, félek, nem mondott igazat, csak nem akart megbántani.
2016. szept. 11. 21:42
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
59%

Ugyan... te nem tudod neki azt adni, h érzed változtasson a mostani felfogásán. Az a férfi, aki találkozik azzal a nővel, az nem mond ilyet. A többi nettó melléduma, talán ő is azt hiszi, hogy akár mehetne is....

Holott az a nagy büdös helyzet, h aki ilyen helyzetben kapcsolatban akar lenni, az lép.

Nem te vagy az. Ennyi. Tapasztalat.

2016. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt mondom... hogy nem akar kapcsolatban lenni.
2016. szept. 11. 22:24
 5/11 A kérdező kommentje:

De én sem hiszem el, persze... en is ugy gondolom, hogyha valaki megfogja, akkor azt nem engedi el.


De mivel tudom, hogy nem mindenki ugyanolyan, ezert talán az is elkepzelheto, hogy talán mégis igaz és ő máshogy gondolkodik erről. Talán van olyan, hogy valaki nem a szívére hallgat, hanem az eszére.

2016. szept. 11. 22:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy ő elég racionálisan gondolkodik, mindent átrág és úgy dönt, ahogy szerinte a legmegfelelőbb lesz.
2016. szept. 11. 22:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen. De az eredmény szempontjából mindegy: nem akar veled járni és kész. Egy racionális ember ezt nyilván fel tudja mérni. Még mindig jobb, mint ha egy év múlva jön rá, hogy ő most meg akarja ismerni magát, és szevasz. Ha tényleg nem kavar másokkal és igazat mondott, akkor örülj neki, hogy tisztességes indokot hozott. Ha meg mással összejön, akkor neked kamuzott - ez esetben is örülj, hogy megszabadultál tőle.
2016. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7. Igen, ezt is említette egyébként. Hogy inkabb most szakítja meg a kapcsolatot,mikor meg nem okoz akkora fájdalmat, mert kesőbb sokkal rosszabb lenne.
2016. szept. 11. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor miért randizik az ilyen? Szerintem duma, finom koptatás.
2016. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En is kerdeztem...higy akkor miert randizik? Azt mondta lehet hihetetlen, de nem gondolkodott , h vajon fog e menni valami komoly, ugy erezte joga van csak ugy ismerkedni es majd eldonteni
2016. szept. 12. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!