Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mondanátok véleményt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Ugye jól gondolom, hogy ilyen arccal el is felejthetem a társkeresést. 25/F


2016. szept. 13. 14:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Oké, maradjon a stílus, csak könyörgöm, azt a gatyát ne hagyd meg. Nem azt mondom, hogy járj csőnadrágokban, de egy normális egyenesszárú farmer már sokkal jobb lenne.

Amúgy az aroddal semmi gond nincs, sőt. Tini koromban nagyon bomlottam a rocker srácok után, örültem volna egy ilyen helyes arcú fiúnak. Csak azt a gatyát ne!

2016. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
77%

Hűha, neked aztán súlyos tévképzeteid vannak magaddal kapcsolatban.

Az arcodnak semmi baja nincs az égvilágon, szerintem az átlagtól jobb adottságokkal rendelkezel, csak valamiért ezt nem mered meglátni, és rejtegeted magad (hosszú haj, szakáll, bő ruhák).

Értem én, hogy rocker vagy, szereted ezt a stílust, stb.

De ez a mások arcába tolom, hogy milyen zenét hallgatok, nézzétek milyen egyedi vagyok inkább egy kamaszfiúhoz illik, mint egy felnőtt férfihoz. És ezt nem bántásból mondom, de én is lánynak néztelek.

Oké, maradjon a stílus, ha így érzed jól magad, de ezt is lehet úgy csinálni, hogy jobban nézz ki.

Mondjuk szerintem egy kifejezetten rövid haj, ing meg egy szűkebb farmer simán 8-9-es pasivá tenne.

Persze, mondjuk azt, ez tömeg, de na...ha egyszer jól néz ki.

De mint annyian előttem, én is elmondom, hogy nem kell stílust váltanod. Csak a hajadat szedd rendbe, nem kell hogy a derekadat verje. Szerintem ha már mindenképpen hosszú hajat akarsz, a nyakig érő a legtűrhetőbb, de ha az nem elég rockeres, egy nagyon maximum vállig érő.

Ez olyan, mint amikor a pasik nem akarnak tőlük izmosabb nővel járni, mert ne legyen már a párja "férfiasabb" nála. Szerintem a nőknek is eléggé kiábrándító, csajos, ha a pasijuknak hosszabb hajuk van, mint nekik.


És akkor ruha. Ez a nadrág...komolyan, nem is tudom, hogy juthatott ez eszedbe.

Ha már mindenképpen bő, bandás pólókban akarsz járni, a nadrágod semmi esetre se legyen ennyire bő, mert olyan hatást kelt, mintha zsák lenne rajtad ruha helyett.

Nem kell, hogy rádtapadjon a nadrág, de azért egy szűkebb fazon mindenkin dob egy kicsit. Kék, szürke, fekete oké, de a fehéret felejtsd el. Pasikon nem nyerő nadrág szín.


Ja igen, a szakáll. Ha már ennyire odavagy az arcszőrzetért, az legyen igényes és karbantartott.

Ez a kecskeszakáll egy belelóg a töltöttkáposztába, és tiszta kajamaradék hatást kelt.

Ez így egyszerűen igénytelen.

Ha egy kicsit adnál magadra, stíluson belül maradva is jó pasi lehetnél.

2016. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Rocker lánnyal gyere össze. Akik nem átlagos külsejüek azok vagy tetszenek valakinek vagy ellenszenvesek de köztes vélemény nincs.
2016. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haveromra emlékeztetsz, akinek menyasszonya van és hamarosan házasodik. :) Szerintem maradhat a haj és a szakáll is, ha ez a stílusod, így is megtalálhatod majd azt, aki téged keres, de az öltözködéseden azért finomíts egy kicsit.
2016. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:

Kérdező hogy csinálod hogy még nem törölték ezt a kérdést?

Én ha rakok egy arcos képet azonnal törlik.

2016. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Hát ilyen vonattal én sem szívesen utaznék.
2016. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a haj maradjon csak kösd össze és ing es farmer az sokkal jobban illene a korodhoz. A pólóval nekem nincs bajom de az már nem minden lánynak jön be.
2016. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
" elég széles arcom van" Ezt így még nem hallottam. :-)
2016. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!