Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mondanátok véleményt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Ugye jól gondolom, hogy ilyen arccal el is felejthetem a társkeresést. 25/F


2016. szept. 13. 14:27
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
96%
Én férfiként mondom, hogy az arcoddal semmi gond nincs. Sőt. De a ruhád, hajad és szakállad borzasztó. Tényleg kritikán aluli. Ha úgy öltöznél, mint egy felnőtt férfi, formára lenne vágva a hajad és szakállad, akkor nagyon jó esélyed lenne.
2016. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
73%
Férfiként kérdezem, hogy mi ez a mogorva kép? Nem lehetne normális fejet vágni? :D Ráadásul egyik képen bele is nyúlsz az arcodba a kézfejeddel. A ruhatáradat tényleg cseréld le normális ingekre, nadrágokra, hajat rövidebbre vágasd és szakállat is tényleg csapasd le. Úgy már lesz valami emberi formád, így csak egy lázadó kamasznak tűnsz :D
2016. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem semmi gond nincs veled. Olyan nőt keress, akinek tetszik ez a stílus. Én bírom a hosszúhajú, szakállas hapsikat, szóval ez nálam nem lenne gond, a párom is ilyen.

Ha bele akarnék kötni valamibe, akkor a gatya helyett valami sötét farmert vennék inkább, de nyilván nem csak ez az egy gatyád van.

26/N

2016. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
56%

Az arcod rendben van, viszont a stílusod nem.

Mindenképp más haj kelle., sokat javítani a külsődön. És a ruháidon is változatni kellene. Ha szereted az ilyen pólókat, nyugodtan hord, de ne ilyen nadrággal, hanem pl egy farmerral....


Az arco miatt nem kell aggódnod, amint új hajad lesz, szerintem rövid haj jobb lenne, máris sokkal jobban fogsz kinézni. :)


Sok sikert az átalakuláshoz, mindent bele! :)


22/L

2016. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

#12-es, szerintem nem mogorva képet vág, hanem csak süt a nap a szemébe :D


Nincs baj az arcoddal, csak a hajadon és a ruháidon kell változtatni.

2016. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
81%

Csak csatlakozni tudok az elöttem szólóakhoz. Én is nagy rocker vagyok. Polo oké, gatya kuka. Hosszúhaj sem áll jól. Vágasd valami egyszerű fazonra. A szakáll sem jó.

Amúgy az arcoddal semmi gond. Csak a stílussal.


30/N

2016. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Költőnő? ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az arc rendben van;)

a stílusom lehetne javítani.

2016. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye jól gondolom, hogy ilyen arccal el is felejthetem a társkeresést"

Összegezve a statisztika szerint és őszintén kimondva! Egyszóval:Igen! :) Viccet félretéve!

Akármilyen furcsa én nem hiszem,hogy itt kellene megkérdezni a tisztel válaszolóktól hiába egy kérdezős oldal!Mindenkinek más az igényei,fenntartása,stílusa,esete.Én úgy gondolom a stílust,életformát nem tegnap kezdted el és gondolom nem is fogsz egykönnyen változtatni.Nekem hiába mondanák azt,hogy ezentúl a Francia hagymalevest kell,hogy szeresem,mivel az a jó ne a húslevest,mert abban sok a zsír,így már erőltetés és ami erőltetve van az nem működőképes...ezen kár is változtatnod!

Persze megfogathatod a tanácsokat,de mi van akkor ha egy lánynak így jössz be nem levágott hajjal?

Szerintem a kérdéseddel inkább a lányoktól való ismerkedési félelmet akarod leplezni.

Ha rám hallgatsz (amihez szuverén jogod) akkor állj talpra,legyél férfi és merj a lányokkal ismerkedni.

2016. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 Költőnő? ***** válasza:
*stíluson
2016. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

nem baj ha te ilyen rocker vagy, de lehet ezt is érettebben, férfiasabban csinálni. :) a fehér nadrág nem jó, inkább feketét/sötétkéket hordj, ha lehet akkor más szabásút. nekem pl a cipő se tetszik, egy sima fekete converse viszont mindenhez illik. a bandás póló a legkisebb baj, de egyébként a h&mben is szoktak ilyenek lenni (led zeppelin, mötley crüe, nirvana...) amik értelmesebben néznek ki (attól tekintsünk el, hogy emiatt olyan is felveszi aki nem ismeri).


a hajadnak jót tenne valami forma, maradhat hosszú, csak egy kis igazítás kéne. szakáll szintén.


22L

2016. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!