Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ez mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire befolyásolna a döntésetek a párkeresésben?

Figyelt kérdés

26 evés vagyok eddig is mindig komoly kapcsolatot kerestem és ezután is azt akarok. Nem hazudok és őszinte vagyok, betartom a szavam és az ígéreteim is mindig. Ha valakit szeretek akkor minden fele képen kimutatom és teszek is érte, hogy erezze, hogy törődöm vele de.....

és itt jön a problémásabb rész.. a munkám miatt sokat vagyok távol, néha akar hónapokra is el kell utaznom, és ebből adódóan tönkre is ment egy kapcsolatom ahol van egy közös kisfiunk. A munkám nem hagyhatom mivel szerződéses és meg 10 évre szol.


ezek a dolgok menyire folyásólnák be a döntésetek?



2016. szept. 13. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

őszinte leszek

ilyen pasi kizárt, hogy nálam szóba jöjjön

a gyerek az még elmegy, de ez a munka...

25L

2016. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Srác vagyok, gondolom katona vagy. Ez elég sok emberben kelt aggodalmat és társításokat még akkor is ha haverságról van szó. Ha nem katonaságról van szó, nincs az a munka szerződés amit ne hagyhatnál ott a szokásos felmondási időn belül.
2016. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Bántana ugyan, de egyáltalán nem tartanám kizáró oknak. A munka, az munka, nem viccből teszed, hanem a megélhetésedért és a kisfiadért. Ez becsülendő.
2016. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de nálam kizáró ok. Egy kapcsolat nem kapcsolat, ha évente kétszer látjuk egymást (vagy havonta egyszer, lényegi különbség igazából nincs). A közelebbi ismerőseimmel többször találkozom, nemhogy a párommal. Sajnos részemről ez lehetetlenné tenné a dolog komolyan vételét- mert oké, hogy te megbízható vagy, de pl a randizás alatt én ezt nem tudom biztosan (max remélem), és ha ismerlek kb egy hónapja, majd elutazol fél évre, akkor a fene se fog vakon megbízni benned és elhinni, hogy az idő alatt nem tartasz másik feleséget/barátnőt, nem jársz prostikhoz, nem csinálsz semmi kompromittálót, ahogy ennyi idejű ismeretség után én sem tudom garantálni, hogy az esetleges kezdetleges érzelmeim kitartanak és ha jönne egy "jobb parti", amíg te kint vagy tökmindegyhol dolgozva (és a gondolataimban: csajozva), akkor nem mondanám azt, hogy ennyi volt, ennek semmi értelme. Mert amúgy ennek szerintem semmi értelme, sajnálom.
2016. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

igen katona vagyok és elég sok a munka főleg az utóbbi időben. Próbálkoztam új kapcsolattal de a sok munka miatt az is csődbe ment hiába a féltél nélküli szeretet stb.

Azt mar láttam, hogy nem jelent gondot az hogy apa vagyok, de a munkám az nagyon befolyásol mindent. Ami jó az egészből , hogy 10 ev múlva nyugdíjas leszek, de addig kell valaki olyat is találnom aki ezt el is viseli

2016. szept. 13. 23:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálam is kizáró ok lenne. Így élek most is, nem a levegőből beszélek.


Párom külföldön dolgozik, néhány havonta tud haza jönni csak. Hiába a telefonok, meg a korszerű technika. Az ölelést, a törődést nem helyettesíti. Rossz, hogy nincs mellettem férfi, nincs kinek tetszeni, hogy folyton egyedül vagyok és magányos.

Sokat változtam az elmúlt pár évben, mióta így élünk. Sokkal mogorvább és "férfiasabb" lettem, mert csak így haladnak a dolgok.

A szexről már nem is beszélve.


Egy darabig lehet ilyet játszani, de akaratlanul is elromlik az egész. Már az sem fogja a nőt érdekelni egy idő után, mi lesz ha majd ezen az időszakon túl lesztek.

2016. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem akarok beletrollkodni, de amikor elkezdted a munkád nem gondoltál errre, hogy a nők 99%-a ezt nem fogja elfogadni? ráadásul ahogy értem, már volt egy fiad, amikor kezdeted

így nem tudsz senkivel törődni, hiába mondod

2016. szept. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret akkor kitart melletted hidd el még, ha nagyon nehéz is. Meg kell találni a másik feled vagy ő talál majd meg téged. Nem könnyű, de aki szereti a másikat kitart. Ezt tapasztalatból mondom. Becsülendő nagyon, amit csinálsz! Kitartás! ❤

Én majdnem három éve csinálom...

2016. szept. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7 es fel eve csinalom. A fiam 2 eves. Mar katona voltam mikor megismertem az fiam edesanyjat
2016. szept. 14. 07:51
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálam teljesen kizáró ok lenne.

Volt egy távkapcsolatom... Életemben nem vágott haza annyira semmi, nem mentem úgy tönkre semmitől soha, mint attól (testileg, lelkileg, szellemileg leépültem.)

1 évig tartott és kb ennyi idő volt helyrejönni. (Utána ismertem meg a jelenlegi párom, akivel már az elejétől majdnem napi szintű találkozás, ebből mindig együttalvás, 3 hónap után összeköltözés, 2 és fél hete született meg a kislányunk. Én nem bírnék már ki egy "van, de mégsincs" kapcsolatot.)

2016. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!