Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni nők miért biztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nők miért biztosak abban, hogy a párkeresésben sikertelen, nők által semmibe vett férfiak belülről is értéktelenek, visszataszítóak?

Figyelt kérdés
Aki pedig a vonzó külsejénél fogva könnyen talál párt, az biztos egy Oroszlánszívű Richárd reinkarnáció.
2016. máj. 27. 13:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
64%
Ferfikent is biztos vagyok benne.
2016. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
ok.
2016. máj. 27. 13:53
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

Boztos van kivetel, de amilyen szintu megnyilvanulasok itt vannak azert nem azt szurom le belole hogy szeplelku kedves emberek.

Tobbszor kaptam nogyulolo leveleket mikor nokent az elmeleteiknek ellentmondo velemenyt irtam le, volt koztuk olyan is hogy "az osszes no k.va r. Dogoljon meg mind" stb.

Ugyhogy ezert gondolom.

2016. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Van kivétel, de ritka
2016. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem gondolom azt, hogy mindenki értéktelen belülről, aki itt sír, hogy nincsen párja. Sőt, azt sem gondolom, hogy mindenki értékes, aki jól néz ki.


De azért valószínűleg ha találkoznék ezekkel az emberekkel, rá tudnék jönni, hogy mi az a probléma, ami miatt nem sikerül kapcsolatot találniuk.

Egyébként egyszer találkoztam is innen valakivel, aki teljesen értelmes volt (azt leszámítva, hogy állandóan azon nyafogott, hogy a nők felszínesek és pénzéhesek). Aztán személyes találkozáskor azért rájöttem, hogy mégis mi a probléma vele.

2016. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
56%
Nem kellene két tucat ember (vagy kevesebb) véleménynére alapoznia senkinek sem, akik itt provokálják a népet.
2016. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Férfiként én is egyetértek az elsővel. Hagyjátok már abba ezt a rinyálást, a legtöbben, akik képtelenek párt találni, azok legfeljebb csak saját magukról gondolják, hogy belül értékesek, a másik fele meg olyan teszetosza, hogy egy értelmes nő nem tud mihez kezdeni vele. Kapjátok már össze magatokat! Ki vagyok gyúrva? Eszméletlenül jóképű vagyok? Vagy kőgazdag? Egyik sem, mégsem jelentett soha megoldhatatlan feladatot párt találni, akinek van esze és még ki is néz valahogy.
2016. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
77%

3. Vagyok. Peldanak okakent ezt a levelet nemreg kaptam anelkul hogy az illetovel elotte barmit isb eszeltem volna:

"szarok a nőkre dögöljön meg az összes"

2016. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

"és még ki is néz valahogy"

na ez a gond. aki ronda fejjel született, SOHA nem fog nőt találni. inkább örülj, hogy te nem közéjük tartozol és ne papolj itt.

2016. máj. 27. 14:01
 10/37 anonim ***** válasza:
83%
Egyebkent a "Ruhellem a noket" es hasonlo nevu felhasznalok eleg jol erositik ezzeket az eloiteleteket.
2016. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!