Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők igényei, elvárásaik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők igényei, elvárásaik folyamatosan nőni fognak az évek múlásával?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 20:24
1 2 3
 1/21 cukilányka 0.0 ***** válasza:
41%

Az én igényeim dinamikusan növekednek.


20L

2016. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Igen, egészen addig, amíg úgy nem érzik, hogy nagyon ketyeg a biológiai óra, mert akkor hirtelen megpróbálnak bárkit beszerezni.
2016. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
nem épp hogy csökken mert gyereket akar meg megállapodni
2016. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben evidens:) én úgy gondolom, ha valamelyik nő, magasra teszi az elvárásokat, soha nem fog párt találni magának. Ez ugyanúgy vonatkozik a férfiakra is.
2016. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

#1 a hülyeségeid is xD


Egyébként sok mindentől függ, pl.mennyire van sok lehetősége a pasik terén, illetve hogy a nagy ő re vár-e, vagy sem.

De hozzátenném, hogy az ilyen "női igények" csak egy papírforma, ettől függetlenül simán beleszeretnek egy olyan hapsiba általában, aki nem felelne meg ezeknek az elvárásoknak.

2016. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nőttek az elvárásaim, mivel mikor még első időkben, mikor még ez nekem új terep volt, sokkal több olyan dolgot elnéztem, amit nem kellett volna. Tanultam belőle, most már nem vagyok olyan elnéző.
2016. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
#6-os: azzal, hogy nem nézel el mindent nőttek vagy változtak az igényeid? (mármint az új elvárások hozzá adódtak a régiekhez, vagy változtak a prioritások?)
2016. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
#7 - Is-is. Volt, ami hozzáadódott, volt, ami fontosabbá vált, mint eleinte gondoltam. Akkor még azért nem tűnt fel, mert örültem annak, hogy hosszú évek után végre nem vagyok láthatatlan. Például nagyanyámnak rögeszméje, hogy mindenképp vallásos társat keressek, vallásos nevelést kaptam és sokat mozogtam vallásos emberek között, de én pont bennük csalódtam a legnagyobbat, így nálam ez nem szempont.
2016. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A vallásos emberek dolgot megértem, ezt én is megéltem.


Viszont azért kérdeztem, mert szerintem optimális esetben az ember igényei a tapasztalattal inkább csak formálódnak, pl a fiatalkori csak a kinézet dolgot felváltja, hogy nem baj ha nem filmsztár megjelenésű, de mondjuk akad valami a koponyája belső felén is.

2016. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Nalam magas a lec mert tartos, hosszu kapcsolatot szeretnek ezert alaposan megvalogatom a pasikat. Nem fogok csak ugy akarkivel osszeallni.
2016. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!