Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állítólag annyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag annyi egyedülálló férfi van, akik folyamatosan próbálkoznak a nőknél, nekem miért nem volt évek óta még egy randim sem?

Figyelt kérdés

Maximum szexuális ajánlatokat tesznek, de ez is csak szórakozóhelyeken, koncerteken való leszólítgatást jelent. Tehát a hétköznapokban semmi, pedig állítólag még a csúnya nőknél is folyamatosan kezdeményeznek. Nem öltözöm k__rvásan, nincs kint semmim, sőt, kicsit túlöltözöttnek is szoktam érezni magam a többi lány mellett. Sőt, se vak, se süket, se hülye nem vagyok, hogy ne vegyem észre a kezdeményezést, így azt se írja légy szíves senki, hogy csak a legjobbakat veszem észre.

Mégis hogy van ez akkor, hogy állítólag annyi normális férfi keres párt folyamatosan, nekem meg még randizni se akad lehetőségem?


2016. júl. 22. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet:

1. Nem tetszel sok férfinek.

2. Lehet, hogy tetszel nekik, de nem mernek kezdeményezni, mert félénkek.

3. Lehet, hogy nem akarnak kezdeményezni, mert megközelíthetetlennek tűnsz.

2016. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem kezdeményezel?
2016. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert forgatják a szemüket, elhajtanak, vagy mire összeszedném a bátorságomat, megjelenik a barátnőjük.
2016. júl. 22. 13:14
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Magamból kiindulva: Én akkor sem kezdeményezek, ha tetszik egy lány. ( vagy csak nagyon ritkán)


Szórakozó helyre meg nem járok, egyrészt mert alkoholt nem iszok, másrészt sztem nem ideális hely ismerkedni.

Magyarul sztem simán lehet hogy elkerülöd őket :)

25/F

2016. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mert forgatják a szemüket, elhajtanak, vagy mire összeszedném a bátorságomat, megjelenik a barátnőjük."

Akkor ha a lányoknak ugyanez a reakciójuk, akkor az a megfejtés, hogy senki se kezdeményezzen? Vagy senki, de a fiúk azért mégis? Magyarázd el kérlek a logikát.

2016. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Diavolino44 ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy akik eddig itt az oldalon errol panaszkodtak átlagos vagy átlag alatti lanyok voltak. S sajnos a legtöbb férfinak igenis nagyon fontos a külső. Egy közepesen csinos lánynak főleg ha nem csak a négy fal el, akkor akadnak ajánlatok. Igen 25 fölött mar nehezebb egy fokkal.
2016. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Mert akik nem néznek ki elég jól számodra (tehát a férfiak 99%-a), azokat nem tekinted férfiaknak, tehát a próbálkozásaik sem számítanak.
2016. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bennem ilyenkor mindig az merül fel hogy mi számít próbálkozásnak? Mert az én szótáramban az ha megszólít a pasi. Márpedig ilyenből alig akad és nem csak az én tapasztalatom ez.
2016. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fke ***** válasza:
Hány éves vagy? Kövér vagy?
2016. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fiú barátod sincs egy sem?
2016. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!