Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszataszítónak érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszítónak érzem magam mások előtt. Tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Próbálok egy ideje ismerkedni, de egyre kevesebb sikerrel. A lányok többsége nem igazán jelez vissza, az élőben történő megszólításos ismerkedéssel pedig nem igazán merek próbálkozni, mivel túl értéktelennek érzem magam. Úgy vettem észre, hogy nem tartják velem a szemkontaktust sem. Ez ilyenkor gondolom azt jelenti, hogy nem kéne próbálkoznom.


Van pár testi hibám és az arcommal sem vagyok valami elégedett. Volt egy olyan ismerkedési sztorim valakivel, hogy miután meglátott facebookon hogy nézek ki le is tiltott és később tudtam meg, hogy ez azért volt, mert annyira csúnyának találta az arcomat. Ő egy ránézésre szerintem átlagos lány volt és a személyisége, belső értékrendje sem volt valami kiemelkedő. De gondoltam legrosszabb esetben is beszélgetni vagy haverkodni még lehetne, csak ő egy tiltással lezárta a dolgot.


Azóta én is próbálom megfigyelni magam és egyre több hibát fedezek fel magamon, az arcomon vagy a testemen. Már arra sem tartom magam érdemesnek, hogy közeledni próbáljak bárki felé, nehogy sértésnek vegye a jelenlétem. Szeretnék ismerkedni és szeretnék barátnőt is, csak már értéktelennek érzem magam és nem is tudom mit tarthatna egy nő bennem vonzónak. Nem tudom, hogy a külsőmmel vannak valóban gondok, vagy csak túlzásba viszem az önbizalomhiányomat.


Érdemes lehet a jövőben plasztikailag változtatni a külsőmön? Megpróbáljam kijavíttatni a testi és arci hibáimat?


2016. szept. 15. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha küldenél privátba képet,esetleg megtudnám mondani,h igazak az állításaid vagy csak önértékelési hiba:)
2016. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz kepet nyugodtan úgy jobban tudnék tanácsot adni 22/N
2016. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Önbizalom erősítés! A jó társalgást vagy humorérzéket többre értékelik a nők. Ha kell keress fel egy terapeutát!
2016. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!