Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül érzem magam és nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam és nehezen megy a társaság találás. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nem csak a barátnőszerű ismerkedéssel, hanem a haverkodással is zátonyra futottam.


Vannak persze haverjaim, barátaim. De azok akikkel igazán jól kijövök tőlem messzire vannak vagy épp nem elérhetőek elfoglaltságok miatt. Most úgy alakult az életem, hogy van egy kis szabadidőm és szeretném kihasználni. Viszont nincs már hozzá társaságom. Szívesen sétálgatnék vagy elmennék programokra, de nem találok hozzá társat.


Egyedül nem igazán tudom, hogyan kéne beilleszkednem vagy összeszólalkoznom másokkal. És nem is szívesen zavarok meg másokat. Ha úgy veszem észre, hogy nem igénylik a társaságom, akkor nem szeretem erőltetni a beszélgetést. De egyébként próbálok nyitott lenni.


Érdemes elmenni egyedül megpróbálni jól érezni magam?

Mik a lehetőségeim?

Vagy szerintetek mi lehet a baj velem, min kéne változtatnom?


2016. aug. 29. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan lehetsz, mint én. Nekem sincs önbizalmam, hogy elég érdekesnek találjam magam ahhoz, hogy megszólaljak, amikor úgy érzem, hogy nem kíváncsiak rám.


Egyedül szoktam pl. túrázni és néha egyedül megyek moziba. Ezekben nincs semmi szerintem. :)


Viszont nagy lépés volt részemről, hogy magamtól beiratkoztam egy nyelviskolába, ahol új hobbit és új ismerősöket találtam. Gyakran megyünk csapatépítőre is. :) szóval elcsépelt duma, de ha nem jársz el sehová, az embrek szép lassan megfeledkeznek a létezésedről, úgyhogy keress egy új hobbit, ahogy én is tettem. :))


23N

2016. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De édes vagy, vannak még ilyen emberek? Ha akarsz írj privát üzenetet.
2016. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár én is kiírhattam volna ezt a kérdést :-o
2016. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindenféle emberek léteznek még ezen a földön!
2016. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!