Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan elképzelhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elképzelhetetlen itt egyesek számára, hogy egyes nőknek vagy férfiaknak nincs szerencséjük a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Miért kellene valakinek az alapvető tulajdonságain változtatni? Ismerek egy lányt, aki kedves, aranyos, jószívű és szép, még sem kell senkinek sem komoly kapcsolatra.
2016. szept. 15. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Akkor mutasd be nekem privátban ezt a lányt :)

20/F

2016. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert sokan nem empatikusak és szűklátókörűek.
2016. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Ketteske röviden tömören leírta. Illetve akinek nincs ilyen problémája nem tudja elképzelni,ergo a jelenség nem is létezik náluk.
2016. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, de ezt én is gyakran tapasztalom, pontosabban megkapom, hogy hogy létezik az, hogy még mindig nem találtam párt, pedig gazdag vagyok, jóképű és sok csajnak bejövök. Na igen, csak épp azoknak nem, akik nekem kellenek. Baromi szerencsétlen vagyok a szerelemben, de kb. senki nem akarja elhinni nekem.
2016. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert sok ilyen kérdésnél, mindig a kérdezőt szapulják, hogy biztos csúnya, meg változtathatna a tulajdonságain.
2016. szept. 15. 16:33
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Aki nem akar változtatni az ne sírjon ennyi. Akinek nem jó ami van az kompromisszumot köt. A kutya nem piszkálná őket ha nem ide járnának nyávogni meg szidni a világot.

Sokáig én se találtam akit akartam de nem is jöttem ide sírdogálni.

2016. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Lárifári, nem köttök kompromisszumot, akkor maradjatok egyedül.
2016. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ugatni meg még is idejössz.
2016. szept. 15. 16:41
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, ez a magyar virtus :) Nem csoda hogy nem talált párt....Kinek kéne egy bunkó ppp....
2016. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De akkor a férfiaknak is kompromisszumot kellene kötniük, ez nem csak egyoldalú, amit csak a nőknek kellene tenniük.
2016. szept. 15. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!