Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb pasi nem tesz semmit azért, hogy piacképesebb legyen a társkeresésben? Csak siránkozik a férfitöbblet miatt, meg hogy a nőknek milyen könnyű!

Figyelt kérdés

Aláírom, hogy van benne valami, amit ezek a srácok mondanak. Egy nőnek a mai világban 100szor könnyebb társat találnia mint egy vele egyidős és mondjuk külsőleg és anyagilag vele egy "szinten" lévő férfinak, hiszen neten naponta több százan kezdeményeznek, ha elmegy a szórakozóhelyre ott is csak nehezen bírja lekoptatni magáról a sok nyomuló pasit, meg úgy általánosságban is minden nőnek sok udvarlója van, akik KOMOLY kapcsolatot akarnak nem csak szexet. (Azt is aláírom, hogy neten vannak olyanok, akik csak ingyen szexet akarnak).


De miért maradnak le a siránkozás szintjén a mai férfiak? Miért nem járnak el konditerembe, olvasnak könyveket az önfejlesztésről. Miért nem tanulnak olyan szakmát, amiből meg lehet gazdagodni, pl. ráspecializálódni egy informatikai, biztonságtechnikai, adatbázis kezelő rendszerre.

Ha nem jóképűek azt is sok mindennel lehetne kompenzálni, stílusos elegáns öltözködés, esetleg sokaknak jót tenne legalább heti egyszer szoláriumba járni, egy jó hajstílus is sokat dobhatna, stílusos arcszőrzet stb.


Miért ragadnak le mégis sokan, a "de én nem vagyok jóképű, kigyúrt, gazdag", "a nőknek csak a legjobb pasik kellenek" szinten, akik nem tesznek semmit, hogy ezen változtassanak, és ők is értékesebb, piacképesebb pasivá váljanak?


2016. szept. 13. 19:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%

Ennyire ráérsz...?

Mindenki ennyire ráér...?

...hogy olyan kérdéseket tesznek fel, amit már 12500 -an megkérdeztek előtted. Fárasztó. Van aki még is begépeli a félórás mondandóját, és tetszik neki amit ír. Pedig inkább fárasztó.

2016. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%

Vagyis ezzel azt mondod hogy tenni kell azokért a kiváltságokért hogy egy nőt csettintésre megkaphass puszán tények és külsőségek alapján

Nem rossz

2016. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Mert könnyebb a nőket hibáztatni a gép mögül, mint tenni valamit, hogy párt találjanak... Sokszor elég lenne, ha kicsit jobban adnának magukra, külsőleg és belsőleg is (és most itt nem arra gondolok, hogy járjon a legdrágább ruhákban, turkálóból is lehet ám ízlésesen öltözködni).

Azt meg, hogy a nőknek könnyebb vitatnám, én is évekig voltam szingli, mire párt találtam, pedig többnyire szépnek találnak az emberek, illetve barátnőm is egyre elkeseredettebb, mivel mindenki csak szexet akar tőle, pedig nem pénzre megy (van nekik bőven nincs ráutalva) illetve szép, okos, intelligens személyiség. Mégsem talál magának senkit, még a csúnyábbak közt sem.

2016. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Noren1989 ***** válasza:
25%
Jó, köszi.
2016. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
Mert egyszerubb a kulso tenyezoket es masokat okolni.
2016. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Te ugyan az a kérdező vagy aki,ebben hónapban sokadik ilyen kérdést írja ki?


Egyébként Köszönjük Emese!

2016. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

Én nem siránkozok, pont hogy próbálok dolgozni. Az informatikai szakma meg tényleg jó meggazdagodásra. Csak alsó hangon 3 év egy normális diploma megszerzése, aztán egy msc még minimum 2 év mellé, ha meg valakinek rossz adottságai/balszerencséje van akkor ez könnyen lehet akár +3 év is.


Amúgy meg rengeteg idő az önfejlesztés és sokszor nem látszik meg menet közben az eredménye, ez könnyen kedvünket szegheti. Gondolj bele... Van egy rosszabb adottságokkal megáldott fiú, aki mondjuk 18 évesen kezd el foglalkozni magával. Mire rendbe hozza magát, kitanul egy jó szakmát, megszedi magát pénzzel, stb... 10 év is eltelhet. Másoknak már 14-18 évesen volt barátnőjük, míg ezek a rosszabb adottsággal rendelkező férfiak lehet, hogy csak 28 éves korukra jutnak el először oda, hogy kapcsolatuk legyen. Azért annyira még sem igazságos... Na meg az is előfordulhat, hogy ezek akik sokat fejlesztik magukat, sokkal többet tesznek a latba, mint azok a nők, akiknél próbálkoznak később. Azért ez sem fair. Na és ha ezeket szépen végig gondoltad, akkor szerintem rájössz, hogy erre csak az igazán kitartóknak van ereje, kitartása és ők végig is mennek a nagy "átalakuláson". :)

2016. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Én eddig pár dolgot olvastam önfejlesztéssel kapcsolatban illetve hogyan érdemes viszonyulni a nőkhöz, meg így erről az egészről, és jó hatással van rám egyértelműen, vagy úgy érzem, hogy kezd egy rálátásom lenni a dolgokra, meg hogy mi kell a nőknek. De sajnos még eléggé ingatag a személyiségem, mivel még csak az elején vagyok ennek. Van amikor tökre feldobott kedvem lesz, és úgy érzem, menni fognak a dolgok, de van amikor meg hullámvölgybe kerülök, és olyankor meg úgy érzem, hogy hiábavaló az egész.


Mondjuk ennek az egésznek az a lényege, hogy maga miatt változzon az ember, és ne azért, hogy tapadjanak rá a nők. Pl. a kondizással úgy vagyok, hogy nincs igazán kedvem, főleg munka után erre időt áldoznom, meg pl ahhoz nincs kellő motiváció, hogy gyúrjak. A tanulás meg megint egy másik dolog nálam, mert lövésem sincs róla, hogy tulajdonképpen minek is akarok tanulni, ami érdekelne is, és szívesen csinálnám. Meg nekem nem a gazdaság a célom, hanem hogy egy nyugodt, elfogadható életszínvonalat tudjak teremteni, és hogy független ember legyek.

Külsőmre is próbálok odafigyelni, de szerintem ez azért alap, hogy az ember megpróbál igényes lenni, amennyire csak tud.


Velem egy gond van, amit tudok... hogy borzasztóan lusta tudok lenni, és van hogy tervezek el dolgokat, de mégsem teszek értük semmiit, csak várom a csodát, ezen kéne igazából nekem elsődlegesen változtatnom. Gondolom mások is ebbe a lustaságba ragadnak bele.

2016. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%

Én nem vagyok siránkozó, de te el vagy szállva magadtól.

Ha egy férfitől elvárod a jó szakmát, hatalmas fizetést, akkor úgy lenne fair ha te is rendelkeznél ezekkel.

Csakhogy gondolom te úgy látod, neked csak szépnek kell lenned... Hát okos férfinak nem kellenél így.

2016. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
Jól mondja nagyon a #9
2016. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!