Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan nőknek akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nőknek akik már idősebbek de még mindig nagyon kislányosak külsőre, nehéz vagy könnyű a párkeresés? Olyasmire gondolok mint Emmily Kinney (Walking Dead Beth, rakok képet is)

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 13. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A baratnom 30 eves de 20 nak nez ki...imadom ot es hihetetlenul szerelmes vagyok ble ..szerintem elony ha idos letere is a lany nagyon fiatalos
2016. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:

Az átlag nőhöz viszonyítva, vagy a ducikhoz mérten, vagy mihez? Te egy viszonyítást kérdeztél...


Minden dekoratívabb nőnek jobbak az esélyei alapvetően a csúnyábbaknál, persze ezt egy szar személyiséggel könnyedén vissza lehet vetni...

2016. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Hozzáteszem, hogy sokszor a ducibb, formásabb lányok fiatalosabbak, mint a vékonyabbak és kevésbé ráncosabbak, persze vékony nők között is vannak fiatalos arcúak.
2016. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Emily Kinney idos?
2016. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
30 fölötti
2016. szept. 13. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
31 éves.nem "idős" De kb 30 éves kortól csakis előny ha valaki fiatalabbnak néz ki. Kb 20-22 éves korig idősebbnek akarnak látszani aztán ez átfordul.
2016. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35 évesen még mindig legfeljebb 27-28-nak gondolnak, és azt kell, hogy mondjam, hogy könnyű ismerkedni. Pedig nem vagyok különösebben szép vagy formás, csak alacsony.
2016. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam volna, hogy 30 fölött van.

Én 24 évesen kinézek 18-nak, de ezt sosem könyveltem el hátránynak.

Párom 26, szintén 16 évesnek néz ki, esetenként 18-nak. :)


A fiatalos külső sosem hátrány, örülj, hogy te is fiatalabbnak nézel ki a korodnál!

2016. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kisfiúsnak kinéző, de már idősebb pasinak gyakorlatilag 0 az esélye arra, hogy párt találjon. Egy kislányos nő viszont nyugodtan válogathat a kérők között, mert lesz bőven. :D
2016. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos kor után könnyebb. Nekem nem volt olyan könnyá amikor az én mindjárt 21 éves fejemet, 15 éves kisfiúk bámulták, és csorgatták rám a nyálukat.
2016. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!