Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy elvárások egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy elvárások egy férfi felé?

Figyelt kérdés
Nem értem, ezen miért van kiakadva a pasi, akivel randiztam. Utálom ha valaki hazudik. Megbeszéljük hogy pl. 8 órakor beszélünk Facebookon, jóval később, egy félórával ír, de még akkor is megvárat a válasszal 5 percet. Ha ismerkedésnél már az is gond neki hogy hogy ha nem találkozunk, de legalább egy félórát beszéljünk Facebookon. Találkozásnál is késik valamennyit, arra még sosem volt idő, hogy ne késett volna valamennyit. Akkor is késik 5-10 percet. Én nő létemre mindig időben eltudok készülni. Egy helyen lakunk, de nem ér gyakrabban találkozni, én hiába szeretnék, nem érdekli. Még ha messzebb lakna, meg is érteném, de így hogy egy pár utcával lakik arrébb, nem értem miért nem tud. Meg mindig elég későn szól arról mikor akar találkozni pl. 6 órakor szól hogy készüljek el 8 órára, egész nap nincs ideje rá. Nappal egyáltalán nem akar velem találkozni, és nappal sosem keres semmilyen formában.
2016. szept. 15. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azok.
2016. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem nagy elvárások, viszont elég egyértelmű, hogy az említett férfi tojik a fejedre. Tudod mikor hagynám, hogy már az ismerkedési szakaszban ilyen lazán beossza az én időmet, kvázi csicskáztasson, én meg ugrásra készen várjam, h mikor hajlandó csettinteni felém...
2016. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem azok, nekem is elment már volna tőle minden kedvem.
2016. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
A helyedben én már nem beszélnék vele többet.
2016. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát már én se beszélek vele, és azt mondta rám, hogy mindig csak hisztizek.
2016. szept. 15. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen egy bunkó, nem érdemes vele foglalkozni.
2016. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felejtős....
2016. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!