Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatba belehízott nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba belehízott nő vagy férfi miért nem tesz semmit az alakjáért? Ott már nincsenek egymás felé elvárások?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs megfelelési kényszer, de sajnos gyakran átbillenek a ló túlsó oldalára. Úgy gondolják, hogy nem kell odafigyelniük magukra annyira, hisz úgy is megkapták már az illetőt.
2016. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Első tökéletes választ adott.

Úgy gondolják sokan, hogy x év után már minek csinosnak/kívánatosnak lenni?Na, itt a nagy baj.Én bele is hülyültem volna, ha szülés után nem látom régi önmagam, szép és csinos akartam maradni.Sajnos azokat a nőket/férfiakat csalják meg, akik elhagyják magukat.

2016. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De milyen érdekes hogy a kapcsolat elején mindenki a fitt oldalát mutatja de ahogy belefásulnak a kapcsolatba az idő előrehaladtával akkor valahogy belekényelmesednek és nem fektetnek már a külső jegyekre energiát.
2016. máj. 11. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az előttem szólók leírták.


Jobb külsővel kicsit könnyebb ismerkedni, párt keresni/találni. Aztán az ember megtalálja azt a valakit, akit keresett, és ahogy telnek a hónapok, már nem kell a külsővel hódítani, nagy a szerelem, és könnyebben elfogadja a másikat, mert szereti. Meg olyan is szokott lenni, aki azt mondja pl. "van barátom, mostmár mindegy hogy nézek ki".


Én próbálom magam formában tartani, mert szeretnék tetszeni a barátomnak, aki amugy mindenhogyan elfogad, de azért mégis szeretnék olyan maradni, amilyen akkor voltam, mikor belém szeretett.

Viszont ő pár hónap alatt szép nagy pocakot növesztett :D de legalább eljutott addig, hogy ő is felismerte. Mostmár csak a mozgásra kell rávenni őt :D

2016. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhességem alatt egy enzimprobléma miatt híztam meg nagyon. És bevallom őszintén, hogy 2 dolog miatt ment nehezen a fogyás: az egyik az, hogy kisbaba, háztartás mellett, úgy, hogy nagyon hamar elkezdtem otthonról dolgozni egyszerűen alig maradt energiám. A férjem pedig nem tehermentesített, így nem volt heti x órám edzeni. Idővel teremtettem, de baromi nehéz volt. Egyedülállóként volt, hogy naponta jártam sportolni, ugyanez családosként már iszonyú nehezen ment.

A másik, hogy egyáltalán nem voltam motivált abban, hogy a férjemnek tetsszem, ugyanis soha egy bókot nem kaptam tőle, akkor sem, amikor már lefogytam. Konkrétan nem kezelt már nőként egyáltalán, csak anyaként. Elmaradt a kapcsolatunkból minden romantika, minden intimitás, én hiába igyekeztem visszahozni, ő nem törődött vele. Nem kezelt nőként, így én sem igyekeztem nőként "megfelelni" neki.

Megjegyzem, ő is hízott (pedig ő még terhes se volt), és míg én leadtam, ő nem. Azóta már szétmentünk, és olyan társam lett, aki levesz terheket a vállamról és nőnek érzem magam mellette - most maximálisan törekszem is arra, hogy mindig fitt, üde, csinos és kívánatos legyek. A mostani párom ezt hozza ki belőlem.

2016. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ezt örömmel hallom,hogy tesztek az alakotokért és egyben próbáltok kívánatosnak és vonzó nőnek megmaradni ráadásul anyukaként.Én mondjuk szóvá szoktam tenni azt adott esetben a páromnak ha van rajta némi felesleg még ha nem is tetszik neki egyszerűen nem bírom szó nélkül hagyni mert ha nem tenném idő közben akkor gondok lennének.
2016. máj. 11. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes mert én soha nem a párom kedvéért szerettem volna normális testsúlyt,szép frizurát stb,-egyszerűen fontos mit látok a tükörbe,saját magam elfogadása szempontjából.

A férjem hízékony,de sokat dolgozik így kevés ideje van sportolni,próbálok egészséges ételeket az asztalra tenni' és finoman éreztetem vele ha már nem olyan kívánatos az alakja,olyankor próbál fogyni 5-6kg ot. Az a lényeg,hogy azért megpróbálja. 42/N

2016. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk elég fura a helyzet...

Néha az az érzésem, hogy a párom direkt etet. Töm, hogy hízzak.

Ha kedveskedik valamivel, akkor csokit kapok, vagy hasonlót, és főzni is szokott nekem. Ő is szeret enni, de egyáltalán nem hajlamos a hízásra.

Most ráálltam a mérlegre, és sajnos két év alatt híztam öt kilót, le is sokkolt a dolog rendesen. :(((

És szerinte ez így nem gond, neki így is tetszek, nem kell fogyni, stb. Nem hogy támogatna, még direkt keresztbe is húzza a diétám, tegnap is ott hisztizett, hogy menjünk a Mekibe. OK, ettem egy salátát, láttam hogy nem tetszik neki, mellette ne koplaljak.


Azt hozzá kell tenni, hogy eszméletlen féltékeny, és fél is elhagyom, mint az előző barátnője. De erről szó nincs, én pedig nem fogok michlen babává hízni, hogy ő megnyugodjon.

Szóval kicsit tartok is tőle, hogy rámegy a kapcsolatunk, ha leadom a felesleges kilókat. :(

Így is azon kattog, hogy kinek akarok tetszeni, mert biztos nem neki, ő így is szeret.

2016. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mások az elvárások.

Mi együtt gömbölyödtünk ki, és így is vonzódunk a másikhoz. És marha nehéz fogyni, ha a másik állandóan bűnbe visz.

Egyedül le tudtam adni egy hónapban 5-7 kg-ot, ha kicsit kevesebbet ettem, salátáztam, és eljártam futni.

Ma ezt lehetetlen, mert ő nem eszik nyúltápot, miért nem megyünk pizzázni, és este ne futkározzak, hanem vele foglalkozzak, nem igaz hogy nincs időnk egymásra.

És akkor ketten, boldogan bújunk a kanapén egymáshoz, és egy jó film közben megvacsorázunk. :)


Engem néha zavar, hogy híztam, és jön, hogy leadom, de két nap múlva hoz reggelire péksütit, vagy elmegyünk kajálni, és akkor kútba esik az egész elhatározás.

Az is gáz, hogy ha éhes vagyok, akkor hisztis is. :(

És többször a fejemhez vágta, hogy egy molett nővel együtt lehet élni, de egy hisztérikával nem.

2016. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!