Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a leg biztosabb társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a leg biztosabb társkeresési módszer ami 100%-ra beválik?

Figyelt kérdés
26F mindenre van ellenvéleményem de ezuttal hagyom őket hátha nekem nincs igazam.

2016. szept. 16. 12:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem a tömegközlekedési eszközök és azok állomáshelyei jöttek be. 3 fiúból 2 onnan szedtem össze.


24 n

2016. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Legyél egyedi, humoros hogy felfigyeljen rád a kiszemelt lány. Tanulmányozd át az adatlapját, és kérdezz olyant, amiből tudja, hogy pont őt nézted ki, nem olyan - bárki jöhet alapon megy.
2016. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

az hogy nem agyalsz sokkat a nokkon, sajat magadon, elfogadod a dolgokat ahogy vannak, nem nezzed le magad...


....es egyszeruen odamesz valakihez aki tetszik es KOSZONSZ SZEPEN. a tobbi majd lesz valahogy.


tudom, hulyenek hangzik, de ezek nelkul nem lehet.

2016. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A legnagyobb bajom hogy nincs kihez odamenjek a saját korosztályomból. HA a buszmegállóban állok ha a boltban a sorban tudok ismerkedni de nem korombeli és nem hosszútávú. És az ismerkedésem kitevő része ellenpélda nélkül rövidtávú és nem korosztályom beli. Személyes társkeresés oké de nincs helyszínem. Kocsmába be nem teszem a lábam! Máshol nincs ember a világon a tények szerint!
2016. szept. 16. 23:27
 15/20 anonim ***** válasza:
Hello, én nem tudom, de próbáld ki ezt a módszert, csak olvastam valahol, egy csaj elképzelt magának így napról napra egy pasit, először csak a szemeit, utána orrát, fülét, száját, többi mindenét, és akkor már egy ideje nem volt neki párkapcsolata, és akkor valamikor közben beszélt a húgával, ja várjunk, akkor már teljesen maga elé képzelte a pasit, és akkor a húga előhozakodott vele, hogy "Kéne már szerezned egy pasit" vagy valami ilyesmivel, nem tudom pontosan , hogy mondta, meg hogy volt leírva, hogy hogy mondta, és akkor erre kicsit haragos lett a nő, és akkor mondta, hogy "De igenis lesz pasim, és Áron lesz a neve!" És lecsapta a kagylót, és akkor utána nem tudom, egy-két nappal, vagy nem tudom mennyivel, de nem sokkal később elment egy előadásra a csaj , és akkor pont egy olyan barna szemű pasi mellett ült, akit elképzelt magának, és az első pillanattól érezték, hogy kezd körülöttük forrni a levegő, és pont Áronnak is hívták, és össze is jöttek. Ja meg ez a bevonzós cucc, ebből van többféle még, amikor lemondasz róla, és akkor toppan be az életedbe, vagy pedig amikor kéred és megadatik. Szóval ez mindegyik variáció jó lehet, csak ne görcsöljél rá.
2016. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15 a teremtés módszerét írtad le.

Jó választás csak kicsit transzcendens.

2016. szept. 17. 00:02
 17/20 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon rá vagyok görcsölve már aludni sem bírok miatta.
2016. szept. 17. 00:02
 18/20 A kérdező kommentje:
Sőt most néztem egy műsort hogy a magány korai halálhoz vezet így még be is eszéltem magamnak hogy az életem múlik egy nemtől független társtól. Annyira alá adtam 2 éve az igényt hogy nem érdekel a neme a kora csak valaki!
2016. szept. 17. 00:06
 19/20 anonim válasza:

Szerezz be egy kutyát :D

1. alapból sem leszel magányos

2. a nők imádják azokat a pasikat, akiknek kutyájuk/macskájuk/alligátoruk stb. van, mivel ez fejlett empátiás készségre utal.

3. kutyasétáltatás közben igencsak egyszerű az ismerkedés, és jót tesz egészségileg is!

2016. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Van kutyám de ugyanúgy fennáll a probléma.
2016. szept. 19. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!