Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Beválik az a módszer, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beválik az a módszer, hogy "véletlen nekimegyek" a folyosón?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác a suliban (17), de még SOHA nem beszéltünk, nem kizárt, hogy a létezésemről sem tud. Állandóan 3 osztálytársával (csajokkal) lóg, akik azok a tipikus újgazdag csitrik és mindenkit lenéznek. Az szerintetek beválik, ha a barátai nélkül van a folyosón és "véletlen" nekimegyek? :D jó témaindító? Jobb ötletem nincs.:( Esetleg tippek? 16L
2016. máj. 14. 09:11
 1/10 anonim válasza:
75%
Nem jó, kifejezetten erőszakosnak fogja tartani, kezdésnek. Inkább próbálj meg érdeklődni egy közös tanárról, aki őt is tanítja, és te is tudsz róla valamit, beszélgetésindításnak.
2016. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Baromság. Ez nem egy amerikai romkom, hanem az élet. Egy kicsit többet tudjál meg róla, az segíthet.
2016. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Mivel én már csináltam ilyet, így gyanítanám mi a szándékod ezzel :D

Amúgy meg hülyeséget írtatok.. Nekem személy szerint bevált, de ki mondta, hogy erőszakosan menj neki? Neki mehetsz gyengéden is, ami nem fáj neki és meg se érzi..

17F

2016. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is erőszakosan gondoltam:Dd de akkor a tanárosnak utánajárok :D
2016. máj. 14. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Kinosan is végződhet a dolog, főleg ha látszik hogy direkt mentél neki, mert az ilyesmit nehéz úgy megoldani hogy véletlennek tűnjön.
2016. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ebben csak azaz ize hogy lehet mikor talalkoztok full ures a fojoso vagy csak az a resz ahol ti ugy talalkoztok es akkor nem tudsz neki menni mert az nagyon atlatszo foleg ha hatszor elfersz mellette es ugy mesz neki probald meg mashogy megkozeliteni a fiut keress olyan dolgot ami ot es teged is erdekel es jo beszed tema lehet ismerd meg jobban :) 16/l
2016. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyerekek azert nem vagyok annyira debil istenem. Nem üres folyosón és nem izomból terveztem nekimenni.
2016. máj. 14. 10:32
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
mér akarod megverni?
2016. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy beválik, vagy nem. Attól függ mennyire jössz be neki, meg hogy veszi e a lapot. Inkább ejts le valamit előtte hátha felveszi és odaadja.
2016. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondok egy jobb tippet, fogj 4-5 könyvet és kezdj el sétálni, meg látod a fiút és véletlenül ki ejted a kezedből :) Ha segit a fiú akkor sinen vagy, és már van közös "élményetek"
2016. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!