Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak velem ismerkedni a lányok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mi a hiba bennem, azon a 2-n kívül, hogy nincs kocsim és a szüleimnél lakok még, DE ezeket a dolgokat egy nem tudják ha még egy szót sem váltunk mégis elutasítóak. 24 éves vagyok, választékosan beszélek, sosem beszélek szlengben, jó megjelenésű, sportolok, kondizok, nincs tetkóm, PC-m, ecsethajam és egyéb b*ziságom ami manapság divat, egyetemre járok, szeretném hogy legyen belőlem valaki nem egy tróger, de hát ezt nem értékelik. Én magamat intelligensnek tartom, dolgozok is, annyi pénzem mindig van, hogy egy üdítőre, kajára megtudjam hívni a lányt. Nem értem a dolgokat, látok jó nőket olyan csávóval akinek olyan vastag a lába, mint nekem a karom kb. Vagy volt egy csaj aki nem rég mondta, hogy nem akar randizni velem mert van barátja, aztán megnéztem a csávót és ilyen tiszta zsíros dagadt volt.

Nincs semmi káros szenvedélyem, egészséges életet élek. Tényleg az a 2 hiba, amit írtam de akarok jogsit is csinálni, csak nem igazán van időm rá.


Lányoknak szívesen küldök képet abból a célból hogy mondanának egy véleményt, hogy ha van valami hiba, azt javítani tudjam.


Társkeresőn írok, hogy "szia" látja és nem válaszol, még az ilyen 40 évesek sem. Facebookon ha ráírok valakire, akkor szintén, bár ott néha néha elindul egy egy beszélgetés, de ritka hogy legyen is belőle valami.

Ha a való életben odamegyek egy lányhoz, megkérdezem merre tart? csatlakoznék, vagy meghívnám egy italra. Mondják hogy barátom van... most vagy kamuznak vagy azért van mert tényleg olyanokat szúrok ki, mondjuk általában a szép lányokat, csúnyával nem igen szerencsétlenkedek.

Udvarias is vagyok meg kedves is, mindig meg is dicsérem a lányokat hogy milyen csinos stb.

Ennél többet nem tudom hogy lehetne tenni... tényleg csak a kocsi ami adna még rá, lehet ha úgy mennék akkor beszálnának hozzám. Vagy gondoltam hogy villantani egy köteg 20 ezrest, de akkor meg az a kifogás, hogy miért nézem k*rvának? de hát a kedvesség, őszinteség nem nyerő sajnos.


Viszont nem vagyok népszerű olyan téren, hogy pl instagramon, nem vagyok fent, mobilnetem sincs, facebookon olyan ismerőseim vannak akikkel találkozok az életemben is, nincs 100 lájk a képemen, megosztásaim sem nagyon. Ez biztos túl szürkének tűnhet a lányok szemében.



2016. szept. 16. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet, őszinte leszek :)
2016. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Küldhetsz.L
2016. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Öntelt nem vagy egy kicsit? 😁 Te hibátlan vagy. A hiba az semmiképp nem benned van, legnagyobb hibáid, hogy nincs kocsid + házad. Azért az komoly. Ha ebből indulunk ki, akkor a 20as éveik elején járó pasik háromnegyedének nem lenne senkije.
2016. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

akkor hallgatom mi lehet egy hiba az emberben?

azon kivül, hogy bunkó, drogozik, lusta, nem sportol, tanulatlan, műveletlen, bűnöző

ezeknek én mind az ellenkezője vagyok, nem azt mondom, hogy nincs hiba, de nem tudok olyat mondani amikor odalépek egy csajhoz és váltunk 2 szót azt mondja hogy nem köszi, mert olyan nincs, vagy hogy vissza sem ír. Mit kéne tenni hogy az legyen hogy visszaírjon?

Nyilván ha mondjuk Cristiano Ronaldo írna rá egy lányra neki tuti visszaírnának, de én azt nem értem hogy ilyen full csöves, meg drogos csávóknak is van nőjük, hihetetlen.

2016. szept. 16. 15:22
 5/15 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet ide is! :)
2016. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Így látatlanban talán annyi, hogy azért, mert neked nem tetszik a másik párja, mert dagadt stb, attól lehet a másiknak mèg nagyon tetszik.

Talán kicsit egoista vagy, meg el vagy szállva magadtól.


Engem mondjuk pont nem érdekel, hogy kinek van kocsija és ki kivel lakik. Ha nem bűn ronda (nekem), akkor az sem érdekel hogy nèz ki. Legutóbb egy olyan pasiba voltam szerelmes aki nagyon nem az esetem, mégis olyan személyisége van, hogy azóta sem találkoztam ilyennel. Szóval nem minden a kocsin, a házon, meg a kinézeten múlik.

2016. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Akkor nem én vagyok az egyetlen, akinek ez jött le ebből az egészből.
2016. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

és te 2 mondatból megtudod állapítani, hogy kinek milyen a személyisége? azért hívom el a lányokat randizni, hogy ott megismerjük egymást, de ha nemet mondanak akkor miért?

szóval ennek nincs sok értelme amit írtál, a személyiség nem lehet a hiba forrása.

2016. szept. 16. 18:11
 9/15 anonim ***** válasza:

#7! Nem, nekem is feltűnt.

Kérdező! Ha olyan "tökéletes" vagy mint ahogy azt leírtad, akkor csak a szemêlyiségeddel lehet a gond. Túl vagyok már pár kapcsolaton és hidd el, tök mindegy kinek mije van és az is majdnem mindegy ki hogy néz ki. De ebből a pár sorból nekem csak az jött le, hogy egoista vagy, és azt bizonygatod mennyivel jobb vagy másoknál, mert továbbtanultál, sportolsz, értelmes vagy stb...ezt pl.én nőként nehezen viselem, nézhet ki akármilyen jól az a pasi.

2016. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem mondtam, sőt nagyon sok mindenkihez le vagyok maradva és ezt el kell fogadnom, pl sosem leszek olyan sikeres a sportban mint aki már tizenévesen csinálja, nem tudok énekelni, nem tudok táncolni, az egyetem ahova járok nincs a legerősebbek között az országban, nem értek az autókhoz, főzni sem tudok pedig szeretnék megtanulni.

Rengeteg olyan dolog van amiben van hova fejlődni, de az alap legfontosabb dolgok stimmelnek, amik ahhoz kellenek hogy ne azt mondják rám, hogy ki ez a csöves?

2016. szept. 16. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!