Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire bűn több pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bűn több pasival egyszerre flörtölni?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok ennek a híve,de mostanában úgy vettem észre,többször nyitnak felém a férfiak és hajlamos vagyok belemenni a flörtbe. Nem másba,a flörtbe!

Most sajnos egy olyan szituációba keveredtem,hogy egymástól független 2 srác akik haverok, elkezdtek flörtölgetni velem...nekem ez kellemetlen,mert nem akarok " ribi benyomást" kelteni,viszont annyira durva szövegeket egyikük sem mondott,hogy le kelljen állítani őket.

Mit gondoltok?

22/L



2016. szept. 16. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Majd szendvicsbe vágnak.
2016. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ismerik egymást, akkor inkább ne flörtölj mindkettővel, mert könnyen rib.ancnak nézhetnek, és nem jó híred lesz.
2016. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na azt nem akarom...hogy annak nézzenek,amikor semmi olyan szándékom nincs!
2016. szept. 16. 16:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem bűn, semmi a világon nem tiltja, hogy flörtölj, ahogy nekik sem, hogy udvaroljanak. Megvan ennek a módja, kultúrája, hogy a férfi bókol, a nő meg fogadja.
2016. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgy is a jobb parti kell mint minden nőnek melyik a magasabb/gazdagabb? Na ugye.
2016. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy köztük lehetek-e.Tudod,a korrupció az, amiből kihagynak minket..)
2016. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem bűn, de ha ezt csinálja egy nő azzal már belép a r....c faktorba...

Ezzel saját magát minősíti le.

2016. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam,nem az a célom!!!
2016. szept. 16. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Összeszámoltam, 8 kollégám bókol, udvarol, közöttük 6 nyíltan flörtöl, 3 meg is mondta. Testi kapcsolat, simi, érintés nincs, minden csak szóban, de mégsem erősen szexuális jellegű. Én már megszoktam, otthon van az asszony, barátnő, itt meg én... Ha nekik jó, engem nem zavar. Egy határt nem lépünk át, ahogy ők mondják, szórakozásnak tökéletes. Mindig megvárom, amíg elkezdik, én csak folytatom. Eddig még nem hallottam vissza, hogy ribi lennék.
2016. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi volna a baj? A flört, ha jól tudom, könnyed, max pikánsan erotikus jópofizás.

Nem szex, nem kapcsolat, nem bigámia. Csak nyugodtan.

lehet az egyik komolyabb lesz, lehet a hatodik.

2016. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!