Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan rossz látnom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan rossz látnom hogy mások milyen boldogak a párjuk mellett?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok, és magányosnak érzem magam. Volt egy fiú, aki érdeklődött irántam, de le se sz@rt. A Facebookon is azt látom hogy más velem egykorúak már komoly párkapcsolatban élnek valakivel, vagy együtt él valakivel, vagy házas, vagy már gyereke is van. Nekem meg sehol semmi 25 évesen. Most hiába írjátok hogy foglaljam le magam hobbival meg ilyenekkel, attól még egyedül vagyok, mint a kisujjam. Amikor látom a nőtársaimat, akik velem egyidősek, és boldogak a párjuk mellett, megtudnék halni. Ha megnézem a Facebookot meg még rosszabbul érzem magam.
2016. szept. 16. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én is így vagyok ezzel. Nem tudok vele mit tenni, szenvedek. Nekem ez a sors jutott. :)
2016. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Inkább 10-15 évvel idősebbekkel barátkoztam, mert idegesített, hogy minden kortársam kisbabás, férjhez megy stb.

Végül 37 évesen mentem férjhez egy csodálatos emberhez, gyerekünk is lett.

Mire én férjhez mentem, már 90% a korosztályomból elvált vagy halál boldogtalan volt.

Szenvedtem 5-10 évet anno, de semmit sem vesztettem. Max. egy rossz házasságot.

Fel a fejjel!

2016. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ez valahogy engem nem vigasztal.
2016. szept. 16. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Barátnők? Haverok?

Társkeresőzni próbáltál?Volt ismerősöm, akinek bejött, házasság és gyerek lett belőle.

2016. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim. Társkeresőzni próbáltam, de kevés sikerrel.
2016. szept. 16. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:

sajnos nem olyan egyszerű társat találni :(

ismerkedjél sok helyen,és talán lesz szerencséd társad találni!


De jobb egyedül lenni,mint 1 rossz kapcsolatban!

még mindig jó egyedül lenni,mint 1 rossz kapcsolatban lenni,a facebook,és a képek nem mindig fedik az igazi valóságot!!! csak 1 álom világot,nyilván nem fog semmilyen rosszat posztolni ki az illető a családjáról jó esetben,rossz esetben mindent ki ír.... de ez az ő dolguk....

Mindenhol vannak konfliktusok csak a jobbak megoldják együtt a problémákat és ez így lenne a jó!


Sok szerencsét,fogadd el a sorsod! 30N

2016. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak látom hogy az egyik ismerősöm Facebookon, aki terhes, azt írja a képe alá a párja hogy szereti, és hogy már alig várja hogy 3-an legyenek. Meg olyan irigykedéssel tölt el az is hogy másokat feleségül vesznek, engem meg semennyire sem vesznek komolyan a férfiak csak szexet akarnak.
2016. szept. 16. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

bocs, h. ezt írom, de szerintem benned nemcsak elkeseredés van, hanem rosszindulatúan irigy is vagy.


nem vagy elég empatikus és önzetlen, nem tudsz más sikereinek örülni.


ez felettébb önző és magának való emberre vall!


talán ez is lehet az oka, h. nem közelednek feléd, h. nem tudsz senkit megtartani.


mielőtt a világra haragszol, tarts önvizsgálatot, nézz magadba, milyen ember vagy, és min kéne változtatni.

2016. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán utolsó, mert te még soha nem érezted magadat rosszul, azért nem tudod a kérdező helyzetébe képzelni magad. Aki magányos, és egyedül érzi magát, azoknál előjönnek ilyen érzések. Én meg tudom érteni.
2016. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is egyedül vagyok, és soha nem lehet gyerekem.

de attól még tudok örülni más boldogságának.

tehát amit mondtam, h. rosszindulatúnak tartom, abban szerintem van igazság.

és ha pasi lennék, nem is tudnék ilyen nőhöz vonzódni, akin azt látom, h. ennyire magába csavarodottan önző, csak a saját érdekeit nézi... 25 éves, nem késett le még semmiről.

2016. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!