Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rossz ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok mert vágyom a családom mellett egy kis kalandra néha?

Figyelt kérdés
Próbáltuk feldobni többször is a kapcsolatunkat, de nem sikerült. Úgy érzem hogy ez néha feltöltene ha belekeverednék egy egy lopott pásztorórába, vagy ha csak egy fél napot elmennék kirándulni mással. Nem fogok válni mert szeretjük egymást és igazi jó ember a párom. Csak a beszürkült hétköznapok az állandó stressz mindkettőnk munkahelyén stb. Esetleg más is érez így vagy volt már hasonló cipőben?
2015. jan. 28. 08:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezt a tervet vele is tisztázod, és ő beleegyezik, akkor miért ne? Egyébként szerintem bűzlik ez a nagyon szeretjük egymást duma. Ha szeretnéd, nem ezen agyalnál.
2015. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
94%
Tehát az általa nyújtott biztonságra igényt tartasz, de szeretnéd magad mással is meg........ni!
2015. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
Na most álljunk meg egy picit. Mire is vágysz? Egy lopott pásztorórára, vagy kirándulni valaki mással? Ha kalandra vágysz, attól nem vagy rossz ember, csak akkor minek a család?
2015. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Nekem fura. Nekem az is feltöltődés, ha együtt csinálunk valami programot a párommal. Ez is eldob és ellensúlyozz a hétköznapokat, meg a munkahelyi stresszt.

Ha már mással képzeled el ezeket a kellemes perceket, akkor ott gond van a házassággal is. Biztosan meg lehetne oldani. Ha ezt az utat választod, hogy mellette kalandozol, akkor csak rosszabb, hidegebb lesz otthon a viszonyotok, aztán olyanok lesztek, mint két lakótárs.

2015. jan. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%

Ha más tölt fel és nem a pároddal való együttlét, ott a kapcsolatotokkal van a baj. Elmúlt a szerelem, szeretet és csak a megszokás tart össze benneteket.

Lehet ezerféle dologgal feltöltődni, de az szerintem nem fér bele egy stabil, bizalmon alapuló kapcsolatba, hogy mástól várod a pásztorórákat.

2015. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem akkor nem jól próbáltátok.Mitől szürkülnek be a hétköznapok? Tudom, banális kérdés, de fogalmazd meg. Én utálom az ilyen írjuk le egy papírra 10 pontban, hogy mi a bajunk vagy hogy lehetne változtatni rajta, de csak annyit írj le belőle vázlatpontokba, ami panaszként eszedbejut. Meg azt is, hogy mivel próbáltál tenni ellene és azt is, hogy most majd milyen ötleteket kapsz. :) Pl. el tudom képzelni, hogy x órakor hazaértek, vacsi, egy kis duma, esetleg film, olvasás stb. Ha netán kirándulni mentek, akkor abban sincs változatosság, mindig ugyanaz a forgatókönyv, bepakolás stb. Nincs mit mesélnetek egymásnak, mert minden nap ugyanaz történik, egymásnak meg mégsem mesélhetitek el, hogy egymással mi történt.


De lehet ezen változtatni.

- menjetek el máshová kirándulni, hívjatok baráti párt. Vagy szervezett túrára pl. van a Budapest Kupa, ahol biztosan van olyan havonta egyszer, ami nem több 5-10km-nél, ha kezdésnek elég lenne annyi. Ott van sok ember, újdonság, netán megismertek valakiket, vannak feladatok is (x állomáspontnál olvasd le az évszámot, szóval nem kell hozzá lexikon). Egy kicsit más oldalról is megismeritek egymást. 10 ilyen kirándulás után jár egy kupa is, ami lehet közös célotok, hogy ebben az évben megcsináljuk és lesz kupánk. Lehet, hogy így gyerekesnek tűnik, de piszok sokan csinálják. Ez egy elismerés magatoknak is és erősít titeket is.


- Járj el futni vagy tornázni valahová. Ne gondolkozz rajta, hogy menjél-e aznap, csak robot üzemmódban pakolj be, indulj el és hazafelé hálás leszel magadnak (és nekem is :) ), hogy igazam volt. :) Egy kis adrenalinnal így gazdagabb leszel, ami kitart még aznap este a hangulatodra, az önbizalmadra (csak úgy simán megjelenésben, viselkedésben, netán az ágyban is). A férfiak pedig szeretik, ha egy nő nélkülük is életképes, vannak saját magával is céljai, elvárásai, nemcsak úgy a pasira utalva otthon van (munka után) és a háztartásba süpped. Nem azt mondom, hogy a pasik a törtető és a háztartással nem foglalkozó nőket csípik, de egy kis tartásunk legyen már. Legyen mit mesélnie rólad, hogy az asszony eljár tornázni és hallod egész kivirult, jó ránézni stb. :)


Mondjam még? :) A leírásodból arra következtettem, hogy nő vagy, de ha tévedek, akkor is szerintem érted, hogy mire gondolok. Ha nem, akkor szólj. :)

2015. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy vagy rossz ember, teljesen normális, hogy egy házas ember félreb*szik.

A házastársad mit szól az ötletedhez?

2015. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Én is így érzek közel 13 év után,nagyon jól megvagyunk,szeretjük is egymást,de jó lenne néha mással is együtt lenni. Sajnos a férjemnek teljesen más felfogása van az ilyen dolgokról,nála szóba sem jöhet semmiféle kaland.Titokban nem akarom csinálni,úgyhogy marad a vágyakozás, sajnos.
2015. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
17%
Én ugyanígy érzem és tuti le fognak pontozni. Az a baj, hogy egy nagyon szeretni tudó, barátkozó, nyitott férfi vagyok. És nem értem miért kell az embert magántulajdonnak tekinteni, mert az egyház ezt találta ki? Miért nem mehetek el néha sétálni, beszélgetni mással is? (attól még nagyon szeretem a párom) Az egész rendszer rossz úgy ahogy van... Az állatvilágban nagyon kevés a monogám faj és az ember sem az csak ránk erőltették. És mielőtt önzőséggel vádol bárki ha egy nyitottabb világ lenne a páromra se lennék féltékeny ha ezt tenné, mert akkor ez lenne a normális.
2015. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
En mar nem lepodom meg.....
2015. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!