Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az autizmusom megnehezíti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az autizmusom megnehezíti a társkeresést. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat várok. 24 éves nő vagyok, és még semmit sem sikerült elérnem az életemben. Mindig azt érzem hogy én többet adok másoknak, mint amit nekem nyújtanak. Sosem voltak barátaim sem a suliban, mindig én ragaszkodtam jobban z ideiglenes barátokhoz is. Csak akkor voltam jó, amikor segítettem. Ugyanez van a férfiakkal is. Miután megnyílok nekik, kedves vagyok hozzájuk, rögtön lelépnek. Az okát nem magyarázzák. Vagy ha valaki nem is lépett le magától, az se törődött velem. Szóval még sose volt igazi szerelembe részem, meg nem tudom hogy egy csendes, zárkózott autistát ki tudna elfogadni. Pedig szeretem ha megérintenek, ha megölelnek, ha megcsókolnak. De úgy látszik nekem csak a magány marad, mint mindig.
2016. szept. 16. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mennyire igaz rám is... Egyébként ne hibáztasd magad, az emberek a hülyék, nem te.
2016. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedjetek meg.
2016. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki igazan kedvel akkor lehet barmilyen problemad elfogad es ugy fog szeretni amilyen vagy. Ne magadba keresd a hibat es a masik fontos dolog ne is torodj azzal aki piszkal teged. Pl akar menyire probalkozom nem birom megtanulni a helyes irast pedig 4 nyelvet beszelek de egyszeruen az iras a vegzetem..ja es a szamokat is keverem. Ezek ellenere megis voltak baratnoim es van egy igaz baratom aki mindenben melletem all. Sokszor megszolnak az irasom miatt de en poennak veszem. Es igy sokkal konyebb. Eddig csak rossz helyen kerested a barataidat es a parod is.
2016. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám van szintén autistaként, csak nekem még rátesz egy lapáttal az is, hogy aszexuális vagyok, és a fizikai érintéseket és a csókot sem szeretem. Nekem lelki társ kellene, akivel közösen tölthetném a szabad időmet és közösen tervezgethetnénk a jövőnket. Ilyen pár senkinek nem kell, mindenki inkább olyan lányt keres, akit fogdoshat meg akivel lefeküdhet :( Ha meg nagy nehezen találok egy aszexuálist, azt meg nem érdeklik azok a dolgok, amiket én szeretek csinálni, így meg nem érzem jól magam vele, bármennyire is igyekszem. Tanácsot adni nem tudok, de hidd el, nem vagy egyedül, van más is, aki ilyen.
2016. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!