Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon előnytelen a külsőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon előnytelen a külsőm, mit tegyek annak érdekében, hogy nekem is boldog párkapcsolatom lehessen?

Figyelt kérdés
Élőben nem merek ismerkedni, ezért interneten szoktam próbálkozni. 1-2 éve kezdtem ezt az egészet, de KIVÉTEL NÉLKÜL egy nőnek sem jöttem be. Ez azért elég elkeserítő, de ezek szerint tényleg gáz a külsőm. Így lehet esélyem valaha is párt találni? (A legutóbbi pofáraesés ma volt, ez ihletett meg a kérdés kiírására.) Amúgy mindnyájukkal normálisan viselkedtem.
2016. szept. 16. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2016. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hogyne, hogy te is lealacsonyíts.
2016. szept. 16. 22:01
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem kell kép, inkább írd le, hogy nézel ki, mit nem szeretsz magadon ilyesmi. Aztán itt tuti lesz valami megoldás.:)
2016. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Menj addig, amig azt latod a tukorben hogy ezigen! Es lesz onbizalmad, lesznel barataid, es lesz baratnod is.

Amit az ember belulrol erez, azt mutatja a kulseje a vilagnak.

Ha megativ vagy, kivulrol se latszol pozotivnak!

2016. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem kell a süket duma. Ronda vagyok, tény. Az érdekelne, hogy egy kevésbé előnyös fizimiskával milyen lányoknál lehet sikerem.
2016. szept. 16. 22:20
 6/21 anonim ***** válasza:
Ameddig nem mondod el mi a gondod saját magaddal, addig senki nem fog tudni segíteni.
2016. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy ocsmány vagyok. Hova ragozzam tovább?
2016. szept. 16. 22:35
 8/21 anonim ***** válasza:

Amúgy neked inkább a személyiségeddel, stílusoddal lehet baj, nem a külsőddel.

Ez csak az én meglátásom.

2016. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Elhízott, ronda csajt még össze tudsz szedni, ne aggódj.
2016. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26 f vagyok. Nekem sem volt elonyos kulsom de azota sportolok sokat es csodak csodaja jobban is szeretnek a lanyok. Kuld egy fotot hatha tudok par otletet adni
2016. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!