Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű csúnyácskáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű csúnyácskább férfiak ti is ilyen sikertelenséget tapasztaltok társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami magas, de nagyon vékony férfi vagyok 57 kg. és 168 cm


Vagy 40 levelet elküldtem egy fizetős oldalon és csak 10 válaszlevél érkezett. Ebből a 10 emberből is csak 4 randi lett. Sajnos a randik nem jól sikerültek. Ebből a 4 randiból is csak egy lány akart volna többet, de ő hozzám képes duci volt olyan 70 kg, pedig szép arca volt meg szép nagy melle, de szerintem nem illünk össze.

Nagyon el vagyok keseredve azt hittem a jó bemutatkozó kezd velem után majd sorba fognak állni a nők.


2016. júl. 31. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyik társkeresőn? :D
2016. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. Ilyet ide szerintem nem írhatok, mert reklám lenne
2016. júl. 31. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Hú de gyenge, szar egy kamukérdés ez. Elôször azt hittem nô vagy, de nem. Te egy olyan férfi vagy, akinek nincs magánéleti problémája, és idegesítenek téged a kategóriában lévô, társkeresési problémákkal küzdô, jogosan vagy nem jogosan panaszkodó férfiak.
2016. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Előnytelen külsejű csúnyácska férfiként randiztál egy szép, de duci lánnyal és nem tetszett, lefogadom mert duci? Akkor igazából miről beszélünk? Fogadd el sajnos hogy szép, sportos szexi csajokkal valószínűleg nem fogsz összejönni és ez nem gonoszkodás hanem tény. "Szép nagy melle" te jó ég :D Ha nem a külsőre fogsz menni, hanem jobban érdekel majd a belsője akkor nem leszel sikertelen. Egyébként ha adsz esélyt a belsőnek és megszereted, máris szebb a külseje.
2016. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3., nincs neked kicsit üldözési mániád az olyan emberekkel szemben akiknek nincsen magánéleti gondjai?
2016. júl. 31. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs :D az egész választ a te kérdésed alapján fogalmaztam meg
2016. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. Nem rád gondoltam......
2016. júl. 31. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Ugyanakkor nagyon értek a kamukérdésekhez, többszázat írtam már ki az oldalra.
2016. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor elnéztem, bocsi. Egyébként rengeteg kérdésnél megjelennek a kamu-szakértôk, mert ha egy kérdés nem annyira mindennapi mint a "terhes vagyok?" Vagy "ha megjenik az iphone 7 akkor a többinek lemegy az ára?" Vagy "szerintetek mennyit kéne még fogynom?" kérdés, akkor csak kamu lehet
2016. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

40-ből 10 válaszlevél érkezett? Szerintem te inkább dicsekedsz :D

Egy "csúnyább" pasi, 100-ból 1 választ ha kap, az már jó arány.

2016. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!