Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan pasi, akinek az életében egyáltalán nem voltak jelen a nők és most sincsenek?

Figyelt kérdés

22 vagyok, soha nem beszélgettem normálisan egy fél órát egy csajjal sem, a középiskolai csajozás kompletten kimaradt az életemből, mert egy lány osztálytársam sem volt és nem is jártam sehova. Most pedig már későnek érzem, főleg, hogy haverjaim sincsenek. Illetve mondanom sem kell, hogy a testalkatom/külsőm is teljesen gátló tényező. Úgy érzem, hogy nő nélkül fogom leélni az egész életemet. Lehet lesz majd 1-2 kolléga, akivel kicsit jobban el tudok majd beszélgetni, de...

Van még rajtam kívül ilyen ember? Ti hogy próbáltok ez ellen tenni valamit? Mi lenne a megoldás, ha még haverjaim sincsenek?



2016. szept. 16. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez mind semmi, nekem anyám sincs, az apám szült meg!


Hogy mit tehetsz? Érdeklődj az emberek iránt, őszintén, és akkor megnyílnak majd, beszélnek hozzád, lesznek barátaid mindenféle nemből.

2016. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha elegedetlen vagy a kulsoddel, tenni kell ellene. Kezdj el edzeni es minden jonni fog magatol!

Nincs az a ferfi, akibol ne lehete jobbat kihozni. 22 eves vagy, semmirol nem vagy lekesve. Wgy kis batorsag.

2016. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig nem volt csajom. Én harminc után álltam neki jobban ezt rendbe tenni. Te ne húzd ilyen sokáig.


Szerintem ami fontos lenne, hogy valamivel kezd el gazdagítani a személyiségedet, ami miatt magad számára érdekes vagy. És ez ad majd önbizalmat. És a testeddel meg törődj. Szerintem a napi torna a legjobb alap. Mert ahhoz nem kell menni sehova :D

2016. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Jelen! Mára már én is kezdek belefásulni az életbe, évek óta ugyan az, egy rakás sz.r minden. A jobb kezem már nem boldogít. Nőknek nem jövök be, férfiak meg nem érdekelnek, b zi azért nem leszek :D Szóval ez van, egyedül kell élnem az életem. Maximum gyönyörködhetek a nőkben az utcán, meg a köztereken, meg siránkozhatok itt, hogy nekem milyen szar, meg a haveroknak, bár nekik nem is igazán merek erről beszélni, mert szégyen az egész, egy csúfos bukás az életem, hiába lehetek én akár miben sikeres, ha a nők nem szeretnek. :D Na mindegy, a lényeg. hogy én is ebben a cipőben járok, Ja a másik... Ez ellen tenni? Nem jöttem még rá, próbáltam a nagy számok törvénye alapján, hogy pár ezer nőből egyel csak összejön valami, de hiába. Az idő meg csak telik, majd 30-40 éves koromban is csak sóvárogni fogok az utcán a kis 18-20 éves csajok után, akik majd valami beteg állatnak tartanak. Közben csak egy srác leszek, aki sose nőtt fel, bár kívülről megöregedett...


25F

2016. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
#4 -es nagyon szépen fogalmaztál, velem is ez a helyzet, az a gyanús hogy ami közép iskolában kimaradt az sosem lesz bepótolható, bár én nem nézek ki rosszul, meg már dugtam is nőket, egy igazán szép volt, de nem értem miért állt szóba velem.
2016. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a helyzet pl velem is. Nekem sajnos olyan a "társkeresési irányultságom", ami elég speciális tulajdonságú lányokat kíván. Értsd: kb 100-ból 2 lány az, akivel működne ez a "speciális" kapcsolat.. A többi 98-al nem is érdemes próbálkoznom, mert tudom, ők mást várnak egy kapcsolattól. Neten próbálok olyanokat találni mint én, de képzelhetitek mekkora sikerrel. Ha azt hiszitek nektek nehéz a társkeresés, szorozzátok azt meg ötvennel, nekem annyival nehezebb.

Sokszor lehangol, ha belegondolok, hogy nagy valószínűséggel nem fogom megtalálni a párom. Pont a minap konstatáltam, hogy te jó ég, én még soha senkinek nem mondtam, hogy "szeretlek", soha nem öleltem meg úgy igazàból senkit, és kb három hónaponta érek emberekhez, azt is úgy, hogy véletlenül felém esnek a metrón..

26f

2016. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt érzem,mint a 4-es.


A nőket nem érdeklem egyáltalán,de már megszoktam kb. az évek alatt.


Most külföldiekkel próbálok barátkozni,és milliószor jobb és könnyebb is.

Nem azt mondom,hogy őket igazán érdeklem mint férfi,de legalább mikor odamegyek hozzájuk,akkor nem a flegma pofát,meg a fejeket vágják,meg lenyomorékoznak, és arrébb mennek,hanem emberként tekintenek rám, és kedvesen mosolyognak általában.

És lehet velük beszélgetni,sőt most utoljára arcra puszit is kaptam egytől,és egy közeli ölelés is összejött az egyikkel.

Tudom milyen gyerekesnek hangzik ez,hiszen mások ezeket már sokkal korábban megtapasztalják,nekem ez is már csodának számított kérlek szépen... :)

Én ezekre sem számítottam soha életemben nőktől,de legalább ennyi jutott :)


Ja és őket kb. 3-4 napja ismertem meg,és úgy lett ez. Az itthoni csajok még esélyt sem adtak soha egy beszélgetésre sem. Pedig mindjárt más lenne a gondolkodásmódja is sok férfinak,ha sokkal barátságosabbak lennének az itthoni csajok a srácokkal.

Mert míg az itthoniakra ha gondolok,az jut eszembe,hogy na még egy flegma p*csa,aki fejeket vág,és már rájuk nézni sincs kedvem kb.

Míg az utolsó csaj,aki külföldi,és barátságos,semmi többről nincsen szó.Róla az jut eszembe,hmm milyen kedves volt velem,eszembe jut a mosolya,meg amiket mondott nekem,és mindjárt másképpen állok a dolgokhoz én is.


25/F

2016. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

húh srácok,kemény amit leírtok.

és érthető,hogy egy kapcsolatot nehéz összehoznotok,de a dugás nem hiányzik vagy mi?

mert nekem is volt olyan időszakom,hogy a hátam közepére nem kívántam senkit,de akkor is 3-4 hét után már dugnom kellett és vagy házhoz hívtam egy fullos ku-rva nénit,vagy elmentem egyhez,ehhez meg nem kell szociálisnak vagy pinamágnesnek vagy akármilyennek lenni,csak kell egy kis lóvé és ennyi.

2016. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!