Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok 25 éves korotokra hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 25 éves korotokra hány partneretek, kapcsolatotok volt?

Figyelt kérdés
Mennyi randitok volt kb, mennyi tartós kapcsolat,szexkapcsolat,egyéjszakás?
2016. szept. 17. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

3.

17 évesen megismertem az első páromat, egy buliban, vele randizgattam, és összeköltöztünk idővel. 22 voltam, mikor különváltunk.

Utána randiztam egy pasival párszor, de a szexig nem jutottunk el, és hamar le is zártam a történetet, mert kiderült, hogy elég sokat iszik. Nem tudom, hogy milyen szinten volt a srác alkoholista, de minél jobban megismertem, annál jobban tudtam, hogy bődületes hiba lenne bármi komolyba belekezdeni. Úgyhogy pattintottam.

Aztán egy baráti társaságba jártam a mostani párommal, aki a férjem is lett. Ő is szingli lett, én is az voltam, és régóta tetszettünk egymásnak. Kicsit a barátok is segítettek "összeboronálni" minket. Randizgattunk, összeköltöztünk, és most már a felesége vagyok, és babát várunk.

Szóval 2 szexpartner, 3 randipartner. Akár ciki ez valaki szemében, akár nem. :)


27N

2016. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetem elött semennyi, egyetem alatt 2 sráccal randiztam párszor, de nem alakult ki semmi, közben megismertem a mostani páromat és 2 év barátság után jöttünk össze. Tehát gyakorlatilag ő nekem az első
2016. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 éves voltam amikor megismertem az első szerelmem, ez 4 es fel évig tartott! A szakítás után par hónapra belementem egy kapcsoba 1-2 hónapos dolog volt de sex is volt benne 2-3 alkalom ( tul nagy nyomot nem hagyott bennem), külseje Bejött de itt meg is állt az egész! 22 évesen megismerkedtem a férjemmel, fel év múlva összeköltöztünk, azóta eggyütt vagyunk 11 éve, született 3 gyerekünk!
2016. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16 voltam,az első pasimmal csak csok volt. Aztán volt egy 2éves kapcsolatom,ő meghalt. Volt egy 2 éves,született egy lányunk. Volt egy kb fél éves szexkapcsolatom. A jelenlegi párommal fél éve vagyunk eggyütt.

Kb 2 pasival csokoloztam. Meg kb randiztam 10el.

N25

2016. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
29f vagyok most ismerkedek egy 25 éves éves lánnyal aki elmondta nekem,hogy 12 emberrel volt szexuális kapcsolata. Ebből 2 volt akivel hónapok kihagyása után többször szexelt. Azt meg 1 haveromtól tudom aki osztálytársa volt a lánynak,hogy párhuzamosan volt több szexkapcsolata meg meg is csalta már a régi barátját. Kicsit elszomorodtam,mert nem gondoltam volna róla ezeket,kicsit sokallom ezeket a kapcsolatokat. Nem az a tipikus ribis kinézetű meg öltözködésű ezért is csodálkoztam, viszont nagy dumás könnyen összehoz bármilyen kapcsolatot azt kinézem belőle.
2016. szept. 17. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
2 komoly kapcsolatom volt, a többit amit felsoroltál nem csinálom és hidegen hagynak. Randizni sem szoktam, a hideg ráz tőle, én az ismeretségből, barátságból természetesen kialakuló párkapcsolatok híve vagyok.
2016. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Randizni sokat randiztam, főleg 20-21 évesen, inkább nem számolom meg. Tartós kapcsolat 3. Szexpartner valamivel több.
2016. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!