Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek, hogy a kiszemeltetek népszerű legyen az egyetemen/munkahelyén?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem a népszerű fiúkat akik a társaság középpontja, mert ez sajnos (az én köreimben) együtt jár azzal, hogy gyakrabban iszik,a lányok kedvence, bulizik. Azt szeretem, ha néhány állandó, megbízható, jó haverja van.


Ti ezzel hogy vagytok? Indoklást is kérek, ahogyan én írtam! Korral, nemmel. Köszi!


L20



2015. máj. 30. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Detto ugyanígy vagyok ezzel. Ráadásul a nem annyira népszerűek sokkal megbízhatőbbak, hűségesebbek és őszintébbek, kitartóbbak.

A népszerű pasikkal együtt jár a felszíneskedés, meg egyéb bajos dolgok.

Már rég rájöttem, ha hosszútávra akarok tervezni a népszerű pasik arra tökéletesen alkalmatlanok.

24 egyetemista csaj

2015. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként ugyan így vagyok ezzel. De szerintem ez úgy működik, hogy aki a társaság középpontja az olyan párt is fog találni, mert ők azt az életformát szeretik.
2015. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Semennyire
2015. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Nekem fontos.Persze nem egy link 20 éves fiúnál,mert nála ez a dolog mást jelent mint egy nála jóval idősebbnél.
2015. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen mindegy, hány haverja van a munkahelyén. Nem ettől függ a megbízhatóság.

A férjem eléggé társasági, könnyen barátkozik, szeret beszélgetni, a cégnél népszerű a munkatársak körében, sok haverja van. Ettől függetlenül nem iszik alkoholt, maximum különleges alkalmakkor egy-két pohárral és nem is jár el bulizgatni, de még a haverokkal sem sörözni.

2015. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#1. köszi és azt is, hogy úgy írtad, hogy nem ANNYIRA népszerűek. Én is így értettem a kérdést, a népszerűtleneket sem szeretem, néhány igaz barátja legyen. :)


Azt is leírhatjátok, hogy az elvárásaitok mellett Ti milyenek vagytok! Ez is érdekel.

Én ugyanolyan vagyok, mint amilyen srác típus az ideálom. Nem vagyok nagyon népszerű, igaz barátnőim vannak,ismerősök bőven, bulizni eljárok ritkán. Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy az egyetemre messzebbről bejárós vagyok. Átlagban a koleszosok a népszerűbbek, jobban részesei az egyetemi életnek.

2015. máj. 30. 20:48
 7/26 A kérdező kommentje:
Többieknek is köszi, mindenkit felpontozok, jöhetnek még válaszok!
2015. máj. 30. 20:51
 8/26 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, én pont az ellentéte vagyok a férjemnek: félénk, csendes, visszahúzódó, nehezen barátkozó, haverjaim nincsenek, csak egy igazán jó barátom. :)
2015. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és hogy milyen vagyok én? Komolyan, mintha ikertesóm lennél, szintén bejárós nagy távolságról, szerintem is a kolisok a nagy császárok a népszerűségben, bár ott durva bulik vannak olykor..

Amúgy meg én is olyan kis átlagos vagyok, halkszavú, de akikkel jóba vagyok, velük teljesen feloldódok.

2015. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen népszerű és ne legyen túlzottan extrovertált. Nekem volt már ilyen barátnőm és nagyon nehezen viseltem a dolgait, ráadásul nagyon sokszor megcsalt.


Én is egy introvertáltabb, kevésbé eljárós, bulizós lányt/nőt keresek magam mellé.


Ráadásul én is ilyen vagyok. Ritkán járok el, van néhány barátom és ennyi. A munkahelyem meg kicsi. Négyen dolgozunk, szóval itt nem jelentkezik annyira a népszerűség mint más, nagyobb cégeknél.


Az egyetemen egyébként nem mondanám, hogy népszerű lettem volna, de nagyon sok ismerősöm volt több szakról, több évfolyamról. Mindig tudtam valakivel beszélgetni, bárhol is voltam.


27/f

2015. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!