Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lesz így valakim is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így valakim is? Rátok hogyan talált a párotok?

Figyelt kérdés

Eddig sajnos olyan egyetemi szakra jártam, ami erősen lány-centrikus. Ez azt jelenti, hogy 200 hallgatóból 3 fiú volt összesen (én lány vagyok). Most elkezdtem a mesterképzést estin, ami a pénteki és a szombati napom egy jelentős részét elfoglalta, mellette dolgozom.

Mesterképzésen is ugyanilyen nemi arány figyelhető meg, plusz a szaktársaim fele középkorú.

Nem gondolom, hogy különösebb gond lenne velem mind külsőleg, mind belsőleg, csak sajnos a közösség, amiben vagyok, eddig sem volt eljárogatós, szórakozós, most meg a munka miatt végképp nem alakulna ki egy olyan társaság. Gimiben mindenkiben jóban voltam, csak én nem szerettem őket. Vannak barátaim, nagy néha elmegyünk szórakozni, de általában csak azzal a konkrét emberrel szoktam lenni és akkor sincs arra lehetőségem, hogy esetleg ismerkedhessek.

Mindig volt, hogy buliban összeismerkedtem valakivel, vagy arra is volt példa, hogy valaki megszólított az utcán, de egyikből sem lett semmi.

Ti mit tennétek a helyemben? Mihez kezdenétek?



2016. szept. 17. 22:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
Budapesten élsz?
2016. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, budapesti vagyok
2016. szept. 17. 22:06
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

"Mindig volt, hogy buliban összeismerkedtem valakivel, vagy arra is volt példa, hogy valaki megszólított az utcán, de egyikből sem lett semmi.

Ti mit tennétek a helyemben? Mihez kezdenétek?"

Erősen elgondolkodnék magamon, hogy hol van bennem a hiba. Ha leszólítanak és ismerkednek veled, akkor rajtad áll a dolog. Miért nem lett sosem semmi a dologból? Nem voltak elég jók a srácok?

2016. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Értelmesnek tűnsz, engem már ez motiválna arra, hogy meg akarjalak ismerni. Élőben hol tehetném meg?
2016. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Válogatós vagyok. Aki leszólított, a randin nagyon bunkó volt. Akikkel buliban ismerkedtem meg, azokat már annyira nem érdeklem normális körülmények között, pedig nem vagyok az a "kiteszem mindenemet". Vagy volt, hogy találkozgattunk, de nem mert mellettem semmit tenni stb.

Volt nekem barátom, hosszútávú kapcsolat volt félreértés ne essék, csak mostanában valahogy nem jön össze.

2016. szept. 17. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanez a bajom nekem is. Fiús szakra jártam, az msc is fiús. Nem igazán tudom hol ismerkedhetnék lányokkal. Hátha valaki ad nekem is valami jó tippet :)
2016. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Na várjunk. Felrak egy "hol ismerkedjek?" kérdést a kérdező. Megkérdezem, hogy hol ismerhetném meg, mert teljesen értelmes embernek tűnik, nem egy lelki nyomoroncnak, akik itt élik az életüket. Erre le vagyok pontozva.


Miaf...?

2016. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért pontoznak le, mert az itt feltett kérdésre a

reakció, hogy rástartolnak a kérdezőre, akár a kér-

désnél, akár privát üzenetben. Viszont nem a kérdést

válaszolod meg, hanem ismerkedni próbálsz. Akkor a

hozzászólásod hasznos, vagy nem?


Persze az ilyen kérdések egy részénél örül a kérdező

mája a sok privátnak, valahol megnyugtatja, önbecsü-

lést próbál belőlük meríteni, de másik részénél tény-

leg érdemi választ vár, amit ugye nem kap meg, csak

ajánlatokat garmadával.


Ez a válasz se a kérdésre válaszol, ezt is le lehet húzni :)

2016. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7: ugye tudod, hogy nem csak a kérdező tud pontozni?

Vannak itt emberek, akik annak örülnek, hogy lepontozzák az embereket.

2016. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9: Teljesen hiteltelen a pontrendszer. Troll 100%, egy

korrekt visszakérdezés pedig 0%. Erre nem is szabad adni.

2016. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!