Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jelentős a férfitöbbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelentős a férfitöbblet Magyarországon a fiatalabb korosztályban?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak olyan helyek ahol durvább. Mint mondjuk Kína meg India.


De Magyarországon is nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez egy erős probléma. Társkeresőkön, szórakozóhelyeken, kocsmákban nagyon markáns a férfitöbblet, többször annyi a férfi, valahol még egy nagyságrenddel is több. De nekem ezen kívül is, az után, bevásárlóközpontokban meg mindenhol azt látom, hogy sokkal több a fiatal 18-30 közötti férfi mint az ebbe a korosztályba eső nő.

Még ilyen tipikus ismerkedő tevékenységekre is elmentem, mint a salsa, ott is több volt a pasi. Swing-re is elmentem, ott 2x annyi pasi volt. Felvettem egyetemen ilyen bölcsész tárgyat, hogy "Szerelem, párkapcsolatok,boldog házasság" vagy valami hasonló címe volt, arra is elmentem és még arra is több pasi járt mint csaj. Gondolom nem a tananyag miatt, hanem mert azt remélték ott lehet ismerkedni.


Mit lehetne kezdeni ezzel a masszív férfitöbblettel Magyarországon?


2016. szept. 18. 16:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mit lehetne kezdeni? Semmit.

Vagy mit szeretnél vele kezdeni?


Mindenhol olyan többlet van, ami az adott nemet érdekli.

2016. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Egy multinál dolgozok, 5 nőre jut 2 férfi.

Előző munkahelyemen is kb. ez az arány. A fiatal férfiak kb. harmada külföldön dolgozik.

2016. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Nincs valódi férfitöbblet, a villamoson pl. pontosan ugyanannyi nő van, mint férfi, viszont minden olyan helyen, ahol csak kicsit is van lehetőség ismerkedésre valóban mindig, MINDIG(!) sokkal több férfi jár, mint nő.


Ennek nagyon egyszerű oka van, a nőknek semmit sem kell tenniük a társkeresésben, a férfiak ugyanis bárhol rájuk találnak. A férfiak kényszerülnek arra, hogy aktívan keresenek egy párt maguknak.

2016. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez változó, dolgoztam már pár helyen, és egyik munkahelyemen 3 nő volt és 13 férfi, másik munkahelyen 8 nő 6 férfi.

Szórakozóhelyeken is változó, de szórakozóhelyeken mondjuk valóban több férfi vehető észre.

2016. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Jézusom, ez már hány ezredik "férfitöbbletes" kérdés itt a gyk-n? :D

De egyébként nem tök mind1? Ha jó pasi vagy, akkor előbb-utóbb úgyis rád fog mászni egy tuti csaj, csak légy türelemmel és ne bújj el a 4 fal között. Ha átlag alatti vagy, akkor meg alapból sem lenne esélyed bárhogy is próbálkozol. Átlag pasiként (+175 magas, átlagos férfias alkat, átlagos ápolt arc és normális intelligens személyiség) pedig már rég lenne barátnőd, ha tényleg akarnád. Hidd el utóbbi tényleg igaz, mert az összes olyan ismerősömnek van barátnője, akire ezek a tulajdonságok igazak. Persze, ha különleges igényeid is vannak (formás cici/fenék, érzéki arc stb.), akkor úgy nehezebb. De ne mond, hogy egy teljesen szolid, barna hajú, nem elhízott, átlagos arcú csajjal nem lennél képes kapcsolatot kialakítani, ha minden tulajdonság igaz rád, amit fentebb írtam az átlagos férfi definiálásánál!

2016. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Titusztitusz ***** válasza:
44%
Aki szerint FÉRFITÖBBLET VAN itt Magyarországon,az vegye már valamikor a fáradságot arra,hogy felálljon valamikor a számítógép elöl,és menjen ki az utcára,a való életbe, szétnézni egy kicsit...Hogy mekkora marhaságokkal tömik némely "statisztikusok" az emberek fejét? Hát csak menjen már be valaki bármely iskolába pl.évnyitó idején,és nézzen már végig az ott felsorakozott gyerekeken...Aztán hallgasson a "statisztikusokra"...És soká fog élni,ahogy mondani szokás...
2016. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Titusztiusz te hol élsz és hány éves vagy, férfi vagy nő?
2016. szept. 18. 18:05
 8/21 Titusztitusz ***** válasza:
41%
Borsodban élek,47 éves vagyok,és férfi...Egyébb kérdés?(És vagy 3 hete voltam iskolai évnyitón...Mégpedig NYITOTT SZEMMEL...Ehhez mit szólsz?)
2016. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
2016. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Titusztitusz ***** válasza:
27%
9-es...ÉN inkább a SAJÁT SZEMEMNEK szoktam mindig hinni,nem pedig a netcikkeknek...Szerintem tedd te is ezt...
2016. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!