Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért vannak ennyire túlértékelve a nők?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem csúnyábbak mint a nyugati nők, bocs de ez már nem csak az év véleményem, hanem iszonyú sok pasi véleménye, hogy nem érti mire vannak nagyra a magyar nők, mikor itt Európában a legrondábbak között vannak.


De ami a kérdés lényege, hogy miért vannak ebben az országban brutálisan túlértékelve a nők? Minden nőnek rengeteg talpnyalója van és egész egyszerűen mindenki úgy van vele, ha valaki hölgy akkor már fúú, akkor ő már valami eszméletlenül értékes valaki, még ha valójában egy ostoba, erkölcstelen, nagy nulla is az élet más területein, csak az a lényeg, hogy nagybetűs HÖLGY. Közben egy férfinak itt minden apró elismerésért keményen meg kell dolgoznia. Sokszor még kemény munka árán sem kapja meg.


Nem értem, Nyugat-Európában nem ezt láttam, ott nem volt ez a nők seggnyalása, teljesen máshogy álltak a dologhoz. Meg ott a nők sem csináltak a szexből sem olyan nagy ügyet, ha megvan az alap szimpátia, minden kocsmában, szórakozóhelyen a férfi WC-ben van óvszer automata. Nem úgy mint itt a magyar nők, hogy fél évet kell udvarolni egy tetves dugásért. Ez is nevetséges például.

De ez csak egy példa volt, alapvetőn nem a szex felől akarom megközelíteni a dolgot, mert abban mindenhol nagy előnyük van a nőknek, ez érthető, hanem úgy általánosságban, miért vannak ebben a társadalomban eszméletlenül túlértékelve?


2016. szept. 9. 19:25
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
81%
Te sem jártál még külföldön. A magyar nők átlagban nagyon szépek, a külföldi férfiak bolondulnak értük. Nem a magyar nők hibája, hogy te nem találsz társat. A frusztráltságod miatt hiába akarod csúnyának beállítani őket, mert a külföldi férfi ismerőseim is azt mondják hogy, milyen szerencsések vagyunk ennyi jó nőt pl. egy városban nem nagyon látni mint nálunk.
2016. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
82%
Voltam már több európai országban, azt kell, hogy mondjam a magyar nők szebbek. Igen nő vagyok, de női szemmel is szépek. Az hogy tárgyiasítod a nőket és csak tetves d*gásért könyörögsz nekik, akkor már elnézést, de elég elb@**ott egy hozzáállásod van már megbocsáss. :D A nők meg nyilván érzik rajtad, hogy milyen alak is vagy valójában. A hiba benned van, nem a nőkben. e nyugodtan el is költözhetsz akár. :)
2016. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
78%

Az év véleménye. :D


Na most sorold fel azt az iszonyú sok pasit! :)

2016. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
88%
Lehiggadvan olvasd el hangveteled tudataban, amit idehanytal elenk, es majd megerted, hogy miert nem foglalkoznak veled erdemben a nok, maximum az olyan szintuek, akiket barki vihet egy korre a ferfi wc automatajabol szalajtott ovszerrel.
2016. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
87%
Te akár a térképről is lemehetsz, úgysem lesz nőd. :-D
2016. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező, kérdezd meg a barátnődet vagy a feleségedet, hogy miért van túlértékelve :D


Ja hogy egyik sincs meg sosem volt, ez a válasz.

2016. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nincsenek túlértékelve.Legalábbis én ezt nem érzékelem nőként.És például a munkában is, hiába nő, neki is keményen kell teljesíteni, mégis általában kevesebb fizetést kap.És ahogy például a társkereső oldalakat elnézem, szép nőkből van kínálat rendesen, minden korosztályban, de ha a férfiakat nézem, elborzadok!20 felett már mikroszkóppal kell keresni olyat, akiről elmondható, hogy nem csak egy fokkal szebb az ördögnél, sajnos...
2016. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
8%
szerintem is az van amit mondasz bun rondak a mai magyar nok! azert van ez a segg nyalas mert azt hiszik hogy így majd kozel kerulnek a nok bugyijahoz
2016. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nagyon szépek a magyar nők, de a legtöbbnek ennyiben ki is merülnek a jó tulajdonságai. A mondandód összes többi részével egyetértek. Talán azért van ez, mert nálunk nagyon erős a feminista agymosás, ami azt ülteti a nők fejébe, hogy ők már egy életre eleget letettek az asztalra azzal, hogy puncival a lábuk között születtek.
2016. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
63%

Általánosságban nagyon elvannak maguktól szállva.

Inkább olyan magas lovon ülnek ránézésre míg mondjuk egy nyugat európai külföldi sokkal nyitottabb.


Nem vitás hogy szépek a magyar lányok (már amelyik) de ugyan ez van külföldön is! Csak ott sokkal segítőbbek az emberek. Jobb a hangulat, kedvesebbek. Nálunk pedig mindenki leszúrná a másikat 20.000-ért.

Nyilván nem a nők tehetnek erről, de nálunk ezért lehet ez a helyzet.

Érdemes még akár youtube-ra is felmenni és nézni rejtett kamerás ,,vicces'' beszólásokat. Sehol nincs ku..a anyázás, vagy kopj le stb.. hanem mosolyog egy jót és kész. Nálunk ilyen nem lenne:)

2016. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!