Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes ismerkedésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes ismerkedésnél miért térnek rá a pasik az első beszélgetésnél a szexre?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 10:10
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
54%
BTW, őket az a része érdekli az ismeretlen nőszemélynek?
2016. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Minek ismerkedsz neten? Minek kell neked a sok balf...sz?
2016. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Mert csak szexpartnert keresnek, ennyi. Aki párt keres, az képet se fog tőled az elején kérni, mert a belsődet szeretné először megismerni.
2016. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nincs sok gyakorlatom benne, nemrég regisztráltam, gondoltam megpróbálom. De valahogy csalódás.

Igen, a másik mánia ez az intim kép küldözgetés.. nem is értem, miért gondolja valaki, hogy bárkinek is olyan képet küldök amin mondjuk fehérneműben vagyok. Pláne meztelenül.

Én sem erre vagyok kíváncsi első körben. De igen, vélhetően ez van mögötte, így próbálnak szexet találni:-)

2016. szept. 19. 10:33
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
Akkor készülj erre, szűrjed a fickókat. Amúgy ezért sem szoktuk javasolni, hogy kezdésnek egy társkeresőre menjen az emberlánya...Egy hónap alatt megcsömörödsz, aztán ahhoz sem lesz kedved, hogy esélyt adj bárkinek.
2016. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Mert kvázi ez lett az elvárás.

Le voltam döbbenve amikor lányokkal beszéltem chaten és ŐK terelték erre a szót.

2016. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Én azért beszélek a szexről már az első beszélgetésnél is, mert ha az nem működik, akkor ne raboljuk egymás idejét feleslegesen. Biztos ismersz olyan embert, aki házasságban él, de kiderült, hogy a férje/felesége havi 1x akar szexelni, ő pedig napi 2x...

Nekem ez nagyon fontos. Akinek már témaként is gond a szex, azzal a nővel nem folytatom tovább az ismerkedést, mert az igazit keresem, nem egy pótlékot.

2016. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

#10:53

Értem én mit írsz és van is benne igazság, de rögtön elővenni a szex témát elég gáz.

Nem arról van szó, hogy a szex már téma szinten is irritál, de ha ismeretlenül kitárulkoznék egy tök idegen embernek chaten (aki lehet egy 70-es perverz fószer, a szomszéd, vagy a főnököm), akkor eléggé olcsónak érezném magam. Mindennek megvan a módja, normális menete.

2016. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ezzel kell kezdeni.

Legyen pl. 3-4 beszélgetés a találkozás előtt... bőven ráér a harmadiknál rátérni erre. És még ott is elég az alapvető irányokat tisztázni.

2016. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szex és pénz, ez mozgatja a világot, de ezt már gondolom hallottad.


(Nem mindenki ilyen egyébként, én mostanában kezdtem el neten ismerkedni, főleg cseten. Sosem hozom fel a szexet, csak hétköznapi témákat, és van egy pár nő akivel azóta folyamatosan beszélünk, kapok képeket, emailcímeket, telszámokat, és meglepő de ők hozzák fel a szexet mint témát egy pár beszélgetés után. De csak beszélgetés szinten, ez nem azt jelenti hogy szexelünk is. Én amúgy sem csak azt keresek ezért nem is cuppanok rá a témára. Ki mit keres ugye... )

2016. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!