Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet sikeressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet sikeressen meghódítani egy szép csajt? Első beszélgetésnél mit néztek legjobban, és mia legfontosabb?

Figyelt kérdés

Ha én csak átlag külsejű,átlag dumájú,és átlagos anyagi helyzetű pasi vagyok.


csak lányok válaszát várom!



2012. dec. 17. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fontos az összhang!

De ezenkívül a jó humorérzék, a magabiztosság, az intelligencia!

2012. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól függ.. Én pl. bevallom tényleg bunkó lány vagyok és nekem az jön be aki bunkó meg se kell hóditania. Ha egy visszahúzódó akkor kérj tölle segitséget. Ha van hobbia érdeklődj arról. De ne támab le soha!
2012. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tetszenek a válaszok,várok még hasonlókat!
2012. dec. 17. 15:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindened csak átlagos, akkor miért akarsz magad mellé szép lányt? Ahhoz azért neked is ki kéne valamiben emelkedned. Nem feltétlen pénzben vagy kinézetben, de akkor legalább személyiségben, stílusban.. Ha teljesen átlag vagy, miért várod, hogy kellj egy olyan lánynak, aki kaphat átlagon fölülit is?
2012. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

attól még hogy ránézésre átlagos valaki lehet egyedi.

És a szép lányok többsége is full átlagos és tucat személyiség.

Amúgy meg lehet azt mondod magadról hogy átlagos vagy de közben meg tök nagy arc vagy, csak a szerénység beszél belőled. Bár nem ismerlek nem tudom.

2012. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szép lány vagyok, és minden nap több férfi is próbálkozik nálam, azt elárulom, hogy a megjelenés gyakorlatilag semmit se számít. Egy szép lánynál rengeteg helyes férfi próbálkozik, de ez igen kevés a sikerhez,mert ez egy ilyen lány számára nem jelent extrát, hisz ezt mindig megkaphatja.

Amit viszont nagyon kevés férfi tud nyújtani, viszont azzal le tud venni a lábamról az az, ha minél több dologban olyan, mint én. Hasonló hobbi, érdeklődés, világnézet. Nagyon-nagyon ritkán találkozom olyan sráccal, akikkel legalább ezek közül bármi is egyezik... a mostani barátommal viszont gyakorlatilag mindenben hasonlítunk, és már első beszélgetésnél feltűnt ez. :) Nyáron ismerkedtünk meg teljesen véletlen egy közös ismerősön keresztül, és aznap déltől másnap reggelig végig kettesben voltunk, beszélgettünk, sétálgattunk és tudtam, hogy ő kell nekem. :) És valóban jól éreztem, azóta is együtt vagyunk és ennél jobb kapcsolatot el se tudnék képzelni. :)

Pedig külsőre nincs benne semmi extra, sőt, gyakran beszólnak a különböző nagyképű, primitív emberkék, hogy mégis mit akar ő tőlem, dehát ilyenkor mindig büszkén mondhatom, hogy nála jobb férfi nem létezik a világon.

Nálam ennyi kellett a sikerhez, bár másoknál nem tudom, hogy van ez. Pedig hidd el, gyakorlatilag bárkit megkaphatnék, de nem a vagyon meg a külső az, ami számít egy jó kapcsolatban... akinél meg ez a fő szempont, hát... olyan lányt meg minek is akarnál magadnak.

21L

2012. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmessek a válszok,utolsó 21 éves lány hozzászólása,és gondolkodása nagyon tetszik! De azt nem értem,miért nem tudok ilyent találni!
2012. dec. 17. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert arra alapozol, hogy hátha energiabefektetés nélkül, "átlagoskén" is találsz ilyet. Míg ha tennél érte, hogy "kelendőbb" legyél, akkor könnyebben találnál. Pl. mik azok a tulajdonságaid, amik miatt szerinted jó választás vagy egy ilyen értelmes, szép lánynak? Mi az, amit te megadnál neki, ami benned megvan, és ritka?

Mert akivel ő van, az is csak kinézetre átlagos, de valószínűleg ha kevés olyan pasi van a hölgy szemében, mint ő, akkor más téren viszont különleges lehet.

2012. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Intelligencia és műveltség. Nekem az a legfontosabb.. :)
2012. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is tettem már fel ilyen kérdéseket ide, de nem ér semmit.

Semmit sem fogsz megtudni itt erről a dologról.


Nekem az a sok éves tapasztalatom hogy aki átlagos, annak szerencse is kell.

2013. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!