Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, nektek ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, nektek ilyen az átlagos, partiképes kategória?

Figyelt kérdés

Jóképű, ápolt, férfias megjelenésű, sportos, kedves, barátságos, jól szituált, magas beosztásban dolgozó magas fizetéssel.


Egy kicsit másabb kérdésemben nem ez volt a lényeg, csak körülírtam egy ilyen férfit, és a válaszoló lányok/nők kb. 3/4-e számára ez volt az átlagos "partiképes" kategória.


2012. nov. 17. 19:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja kihagytam, hogy húszas évei végében jár, tehát nem 50 éves üzletember vagy ilyesmi.
2012. nov. 17. 19:53
 2/18 anonim ***** válasza:
Már megint egy ilyen kérdés...? Unalmas már.
2012. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát bejön az ilyen az biztos :)



18/L

2012. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez kell a nőknek jóképű, és pénzes...jó sok pénze legyen.
2012. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

aj..

most akkor jönnek az önbizalomhiányos férfiak prédikálni,hogy "Na !! Én megmondtam.Látod én tudtam én megmondtam hogy ez kell nekik"...

már várom.

2012. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mondom, leírtam a kérdésemnél, a válaszok nagy része az volt, hogy "ja, elmegy, átlagos, "partiképes".


Most komolyan, akik ilyet írnak, nekik mi a mérce?

2012. nov. 17. 19:59
 7/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más a mérce fogadjátok már el

Mi nők nem vagyunk egyformák csak ti férfiak vagytok túl hülyék ahhoz hogy ezt megértsétek ;)

2012. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Had prédikáljanak, de ha nekik azt mondjuk hogy kell e nekik egy gyönyörű konyhatündér szexistennő aki még smink nélkül is gyönyörű, ápolt, kedves, megértő, szereti a sportokat, és az anyja is kedves és szép, akkor meg az összes fiú fog bólogatni hogy hogyne kéne :D Azt jöjjön ide a sok lány akik nem ilyenek hogy bla bla?
2012. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én elfogadom, hogy más a mérce, csak kérdezem, hogy akik így gondolják, annak vajon mi lehet?


Mert érted, akinek lejjebb van, annak nyilván megfelelne ez is. Na de akinek ez nem, vagy éppen hogy megfelel, annak magasabban van.


Kérdés, hogy ezt hova tudod magasabbra tenni? Celeb legyen, vagy mi?

2012. nov. 17. 20:02
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy magasabb mélyebb

Mindenkinek más kell.Ennyi.

2012. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!