Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Cukrászdában dolgozik egy nagyon csinos nő, nekem nagyon bejön a stílusa és szép is. Szeretnék vele megismerkedni gondoltam holnap arra megyek és betérek hozzá veszek valamit. Hogyan is lehetne elkezdeni a beszélgetést és milyen irányba tereljem? Úgy tervezek délelőtt menni, mivel akkor szerintem kevesebben vannak és pont nem dolgozok akkor.

Bár lehet most így másodjára csak vegyek valamit és ne kezdjek vele úgymond ismerkedni?



2016. szept. 20. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Eddig ezek szerint még csak egyszer voltál abba a cukrászdába és onnan ismered? Vagy máshol találkoztatok és megtudtad, hogy hol dolgozik?

Ha az előbbi verzió áll fenn, nehezebb dolgod lesz, ha az utóbbi, akkor könnyebb. Azt nem javaslom, hogy klszülj akérmivel is, mert a végén vagy történik valami, ami miatt még sem úgy sül el a dolog, ahogy eltervezted, vagy csak szimplán rá fogsz görcsölni.

Hagyd, hogy magától történjenek a dolgok.

Ha a cukrászdában ismerted meg, megkérdezheted, hogy mióta dolgzoik ott, esetleg érdeklődj a munka felől vagy ilyesmi. De csak akkor, ha látod, hogy te sem vagy közömbös a számára.

2016. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ott láttam egyszer, anyukámmal mentünk sütiért, egyébként ha egyedül megyek ilyen helyekre akkor elkezdenék beszélgetni, így most gondoltam majd máskor visszamegyek :D
2016. szept. 20. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Dícsérd meg a sütit, amit ettél. Vagy a kávét, ha azt is adnak. Mondd, hogy nemrég fedezted fel ezt a cukrászdát, de máris a kedvenced lett (nem csak a minőség miatt, de a kiszolgálás is jó, és az alkalmazott is kedves). Aztán pedig ha úgy van, kérdezd meg, nincs-e kedve ismerkedni. Nem muszáj bevallanod azonnal, hogy tetszik neked. Találj ki valamit, aminek ürügyén bejelölheted a facebookon. Például kérdezd meg, hogy milyen iskolát végzett, mert az egyik ismerősöd is szeretne cukrász lenni, vagy te magad érdeklődől a sütés iránt. Vagy csak mondd azt, hogy szeretnél egy születésnapra tortát csináltatni, de még nem tiszták az elképzeléseid, ki is kérheted a véleményét ezzel kapcsolatban, aztán pedig megmondhatod, hogy nem idevalósi vagy és kérdezd meg, hogy bejelölheted-e facebookon, és akkor ott leadnád a végleges rendelést.
2016. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!