Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magányos, otthonülős lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magányos, otthonülős lány hogy ismerkedjen Debrecenben? 22/L

Figyelt kérdés
A munkámon kívül máshova nem járok. Nincs is kivel, mert nincsenek barátaim, meg nem vagyok az a bulizós típus. De akkor hol ismerjek meg egy normális srácot, aki komoly kapcsolatot szeretne?! Társkeresőkön ilyen férfiak nincsenek, csak olyanok, akiknek futókaland kell. Sajnos ez tapasztalat, így már a netes társkeresésről is letettem. Végül ez az egy dolog jutott eszembe, hogy itt felteszem ezt a kérdést, mivel vesztenivalóm nincsen. :)
2016. szept. 20. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg nagyon előnytelen a külsőd, különben már rég leszólítottak volna nem csak buliban, hanem bárhol a jó pasik.
2016. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Talan elkezdhetnel elni. Utana rad fog talalni a szerelem is.
2016. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

#2


Egy nőnek nem kell elkezdeni "élni", akkor is simán talál magának pasit. Meg különben is, mi az élet? Az, hogy egy kanokkal túlzsúfolt szórakozóhelyen szénné iszod magad minden hétvégén a haverjaiddal, és nézed ahogy 5 pasi nyomul 1 csajra mert ilyenek az arányok? Nekem ez nem lenne élet.

2016. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Én megismernélek, de szerintem sok lennék neked.

Ugyanebben a helyzetben vagyok. Sehol senki... Társkeresőkön lassan már csak a cseh, lengyel, német nőknek írok, mert a magyarok közt csak alpáriakat, vagy instagram modelleket találok.

2016. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

#3, otthonülésből sem fog előrébb jutni, ha a neten már próbálkozott. Mindenképp ki kell nyitni az ajtót.


Kérdező!

Semmilyen hobbid, kedvtelésed nincs? Ha van valami, akkor eljárhatnál ilyesmi helyre, hátha vannak ott hasonló gondolkodású, érdeklődésű fiúk.

2016. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Éna helyedben magamra húznám a paplant, kikapcsolnám a netet, nem válszolnék itt sem vissza senkinek, még boltba, sportolni, színházba, könyvtárba sem járnék el, hanem várnám a csodát otthon a négy fal között. :)
2016. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Kozel sem erre gondoltam, mint elet definiciojara. Es oszinten nem tudom, hogy honnet vetted azt, hogy pubokra gondolok (?).

Hanem arra hogy kimozdulj a komfortzonadbol. Hogy ne csak otthon ulj, hanem jard a vilagot, nezz korul, tapasztalj, erezz...

Ha csak az egy keso esti seta a Dunaparton amikor a gondolataidban vagy, ha az, hogy elmesz egy uj hobbit keresni (tarsasjatek estek, mozi, fotozas, fozes...), barmi.

Becsuld meg az eletet. Nem elunk haboruban, ehhalal kozeleben vagy koncentracios taborokban (sokaknak ez is eleg a boldogsaghoz!). Ertek lehet az, hogy nagy odafigyelessel, szertartasosan reggelizel mindig valami mas uj izt kiprobalva, es uj dekoraciot vagy helyet az elfogyasztasara, vagy, hogy kielvezed a reggeli napsutest es az eso elotti tiszta levegot. Hogy felszallsz egy vonatra annelkul hogy tudnad hova mesz es kikkel talalkozol, hogy naplot kezdesz es este mindig irsz bele vagy, hogy egy kis viragos "kert" (ablakparkannyi is lehet), gondozasaba fogsz.

Lehet nem vagy egy bulizos tipus, de neha elmenni egy jo koncertre es csak elvezni a zenet es a szabadsagot...felulirhatatlan.

Tudom, nehez kilepni megszokottbol, de ha valami nem mukodik az eletedben, muszaj valtoztatnod (es hibaznod, rossz emberekbe beleszeretned, megelni az erzelmek poklok poklat is, igen) a boldogsagert.

2016. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Járj máshova is.
2016. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Írtam egy üzenetet. Szintén magányos vagyok. Szintén 22 éves. De választ szerintem nem fogok kapni, mert kitalálom...nem ismerkedsz neten.



7# Késő esti séta a Duna parton... Debrecenben? ?D Fogadjunk hogy pesti vagy , és nem tudsz ettől függetlenül gondolkodni.

2016. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9-es, nem ez a lényeg, hogy most Duna vagy Tiszta vagy Rába vagy Amazonas. Az csak egy példa volt, nem kell kiforgatni mások szavát. A lényegen nem változtat, hogy valamit kezdjen magával.
2016. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!