Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon átlag alatti, anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon átlag alatti, anyagi gondokkal küzdő férfi és nagyon csinos átlag feletti lány párkapcsolata társkeresőről, kamu vagy lehetséges?

Figyelt kérdés

Haverom igazi kocka fejű alacsony izomtalan bőrhibás 31 éves férfi. Most nagyon nagy adósságban van, mindig tőlem kér pénzt.

Egyik nap bemutatta a barátnőjét, egy nagyon szép, nagyon kedves, mosolygós leányzó. Nagyon nem illenek össze külsőleg......Mikor kérdeztem honnan ismered, azt mondta egyik fizetős társkeresőről......ezt én nem hiszem!!! Társkeresőn, még vissza sem írnak a jó pasiknak sem...


2016. szept. 21. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Most az a kérdés, hogy a prekoncepciódnak higgy, vagy a saját szemednek? Hát, volt ez a Saulusl, ő sem nagyon hitt Jézus Krisztusban, amíg a saját szemével nem látta.
2016. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
irigykedsz! neked is összejöhet
2016. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez mind csak a te véleményed: "Nagyon átlag alatti" "MOST nagyon nagy adósságban van", "Nagyon csinos átlag feletti", "Igazi kocka", "Nagyon nem illenek össze külsőleg", "Vissza sem írnak a jó pasiknak sem" - Ez utóbbi honnan jött? Honnan gondolod? Belső kisugárzásról hallottál már? Lehet valaki relatív csúnya vagy szép - ha a lelke tiszta vagy nem tiszta, az mind kivetül a külvilág felé. Butaság csak a külsőt nézni.
2016. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Akinek van egy kis esze az tudja, hogy az ember értékét nem az anyagiak és a külsőségek határozzák meg.
2016. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mikor kérdeztem honnan ismered, azt mondta egyik fizetős társkeresőről......ezt én nem hiszem!!! Társkeresőn, még vissza sem írnak a jó pasiknak sem..."


Én is visszaírtam 50-ből 10 emberek kb., beszélgettem velük. Randi mondjuk már nem volt, csak egy kezemen megszámlálhatom, hány emberrel.


"Haverom igazi kocka fejű alacsony izomtalan bőrhibás 31 éves férfi. Most nagyon nagy adósságban van, mindig tőlem kér pénzt."


Attól még lehet vonzó, ha férfiasan magabiztos, okos, talpraesett, lovagias, stb.


"Egyik nap bemutatta a barátnőjét, egy nagyon szép, nagyon kedves, mosolygós leányzó."


Nyilván nem minden férfi szerint 10/10, még ha szerinted annyira fullos is. Ennélfogva lehet hogy ő se válogathat széles palettáról.


"Nagyon nem illenek össze külsőleg......"


Az számít, milyen a lány ideálja. Lehet hogy nem hozza lázba a sok izom és nem zavarják a bőrhibák és a pénztelenség, ellenben imádja a kockákat.

2016. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte lehetetlen a dolog, bár annyi ember él a földön, hogy ez is megtörténhet. Van aki lottót nyer például. Lásd az #5 válaszát, aki 50-ből mindössze 10-nek ír vissza (20%). Gondolom külső alapján.
2016. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!