Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randi után 30 körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után 30 körül (kevés tapasztalattal) mikor mertétek először férfiként kimondani a párotoknak, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Hogy miért is kérdem ? Ha össze is jött néhány randi edig nem mindig jól sült el.


Például a legutóbbi csaj is 3 ik randinkon, ki akad, hogy hogy mondhatok ilyen hamar ilyet. Meg, hogy túl egyértelmű volt az elejétől, hogy fel akarom szedni és hasonlók... meg, hogy túl kínos volt, hogy már a második randinkon megfogtam a kezét és hasonlók


Hát bármennyi önbizalmat is szereztem vissza keserves kínok között az el vette tőlem. Most már tényleg nem tudom mi a normális, mit lehet vagy szabad megtenni egy randin.

Komolyan most tényleg olyan nagy dráma ha átkarolom vagy megfogom a kezét ?


2016. szept. 21. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Majdnem mindig megvárom, hogy a párom mondja ki először, ha ez megtörtént, utána kimondom én is. Addig nem. De ti nem egy pár vagytok, épp hogy elkezdtél vele randizni!


Túl gyorsan akarsz túl sokat, ez a te problémád. Nagyon ijesztő ez egy nő részére. Nem az a baj, hogy megfogtad a kezét, hanem valószínűleg a nő még nem tartott ott. Majd ha jelez, akkor megfoghatod, persze tudni kell felismerni ezeket a jeleket. Kell, hogy bízzon benned, hogy tiszteljen, kell, hogy egyre komfortosabban érezze magát. Kell egy kis játék, egy kis kihívás, egy kis flörtölés, és hogy építsd a kényelmét, vonzalmát. Ahogy ezek épülnek szépen, egyre több jelet fog adni, sőt, a legtöbb esetben ő fogja kezdeményezni az érintést, na innen tudod hogy szabad.

Te ezt mind elveszed tőle, nem építesz, nem hagysz neki időt, sőt valószínűnek tartom, hogy sűrűn keresed is. Rossz az út, cimbora!

2016. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hidd el ha meg nem fogod meg a kezét akkor az lett volna a baj hogy akkor meg nem mutatod ki az érzelmeid :) ezek csak kifogások valamiért nem jöttél be neki és kereset néhány hülye indokot hogy ezzel lekoptasson
2016. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bizony volt, olyan is, hogy mondta azt mondta a csaj, hogy én nem próbáltam egy cseppet sem közeliteni.

Hogy pontosan, mire értette fene tudja, gondolom, hogy a puszin kívül hozzá sem értem.

2016. szept. 21. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát te sem értesz a nőkhöz :)
2016. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minimum 1 év járás után! előbb nem!
2016. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mégis mi a szarhoz kellene már érteni ?

Nem értem egyiknek ez a baja másiknak az a baja....


Mégis miféle jeleket kellene már észrevennem? Alig jön össze egy két randi egy évben. (Akiről írtam a kérdést ő volt az egyetlen akivel többször találkoztunk. )


A másik, aki azt mondta nem próbáltam semmit olyan barátféleség volt inkább és annyiszor kijelentette, hogy csak baráti alapon jön el, hogy mikor náluk a gépét javítottam a szabályában, hogy nem mertem semmit sem kezdeményezni... és valahogy később szóba jött, hogy bezzeg én ekkor se próbálkoztam semmivel.


De amúgy is amilyen ritkán kerültem ilyen randi helyzetbe nem volt időm megtanulni azokat a mágikus jeleke vagy miket.



Mégis ha egyszer elhívom egy randira az már startból gondolhatja, hogy nem azért hívom mert nincs jobb dolgom, hanem azért mert tetszik és valószínűleg többet is akarok.


Néha már komolyan jobb lenne nem is létezni... már annyira elegem van mindenből.

2016. szept. 21. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem őket szánta neked a sors, ennyi a történet.

Majd jön olyan nő, aki nem kritizál, nem valami előre megírt forgatókönyvet akar, hanem egyszerűen csak téged. Ott mindegy mit teszel minden jó lesz neki :) kitartás

2016. szept. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én az első randinkon kértem meg a kezét :) 3 hónap múlva "igen"-t mondott, 1 év múlva összeházasodtunk. Mindez kb 13 éve, azóta van 4 gyermekünk, és boldog házasságban élünk. Ja, és azt kihagytam, hogy mielőtt megkértem a feleségem kezét, csak látásból ismertük egymást, köszönőviszonynál nem volt több köztünk. Igen, ilyen is van :)
2017. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!