Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eric1003 kérdése:

Mit tegyek hogy komolyan vegyenek a nők-lányok? Kinézek 18-nak pedig 23 éves vagyok, lány haverok szerint helyes vagyok és jól nézek ki. Most költöztem egy új helyre, idegen számomra a hely. Mit tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
önismerettel való foglalkozás, nyitottság az újra, érdeklődés a másik iránt, sport, határozottság, ha kitűzöl egy célt magad elé akkor addig küzdesz míg el nem éred (tehát nem feladni az első pár pofon után), boldogság sugározzon rólad, légy megelégedve magaddal, ne akard túl hamar elkényeztetni a másikat..stb.
2016. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!