Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok, mivel indítson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, mivel indítson beszélgetést egy teljesen idegen, hasonló korú helyes srác? Utcai ismerkedésre gondolok főleg.

Figyelt kérdés

Úgy érzem, az ismerősi köröm nem elég nagy és szeretnék csinos, vicces lányokkal megismerkedni :)

Szoktam bulikba járni, de ott nem igazán van lehetőség a kultúrált ismerkedésre.

Viszont elég bátortalan vagyok, de próbálok közvetlen lenni, csak rosszul érzem magam, ha próbálkozok valamivel és elutasítóan viselkednek velem vagy lenéznek engem...


Valami tipp esetleg? :) mivel lehet valakit leszólítani az utcán, hogy beszélgetést lehessen kezdeményezni és ne lépjen le egy válasz után?


2015. nov. 22. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Møndjuk ha øtt allsz mellette egy buszmegalløban, akkør ejts ki a kezedbøl valamit(pl. egy mappat, ami tele van papirøkkal), es hatha segit øsszeszedni. Aztan halabøl meghivhatod valamire (møndjuk egy grillezett heringre, vagy egy palacsintara).
2015. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor a buszon ülve vittem egy jó nagy adag pogácsát, és egy srác odajött, hogy jól néz ki. Megkínáltam, dicsérte, és megkérdezte, hogy mit tegyen ha újra szeretne ilyesmit? Mondjuk jövő héten.


- szerintem ez egy elég jó módszer volt, persze nem rohangál minden lány süteménnyel. Arra akarok kilyukadni, hogy próbálj meg az adott szituációban egyedi ürügyet találni. Ha megleped, az jó lehet. Én sem számítottam rá, hogy bárki ilyen "szemtelen" lesz, hogy megjegyzést tesz a kajára, ami nálam van.

2015. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!