Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy a pasi arra vár, hogy a lány sajnálatból szexeljen vele?

Figyelt kérdés
A sajnálat alatt azt értem, hogy a lelkére próbál hatni a lánynak, és eljátszotta, hogy ő milyen szomorú meg magányos.
2016. szept. 22. 23:36
 1/6 Gotland ***** válasza:
0%
A 182. cikkely Barney Stinson taktikai könyvében.
2016. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem van minden.
2016. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
29 éves vagyok. Már kaptam egy éve sajnálatból csókot, az volt az leső, de még így is boldog voltam tőle egy jó ideig. Van olyan pillanat néha mikor nem bánnám ha csak azért feküdne le velem mert megsajnál, de legalább ezzel is lenne egy minimális tapasztalatom, enyhülne a kíváncsiságom.
2016. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2016. szept. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen. Ha kell, bevetem ezt a módszert is. A lényeg, hogy meg tudjam dugni a csajt. Szóval végül is a módszer nem lényeg, hanem a végeredmény. :-)
2016. szept. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Na csajok.

Zoli vagyok, Budapesten lakom és 31 éves vagyok.... . Sajnos még nem volt senkim. Valaki megsajnálna???? Na....!!!

2016. szept. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!